Potoky krve a lidé uvěznění pod sedačkami. Mrazivé záběry po srážce vlaků na Slovensku
Srážka vlaků u slovenského města Pezinok si vyžádala desítky zraněných. TV Markíza nyní zveřejnila záběry, ze kterých běhá mráz po zádech. Jeden z cestujících zdokumentoval, co se dělo uvnitř vlaku bezprostředně po střetnutí.
V neděli večer došlo ke strašné tragédii. Čelně se srazily dva vlaky, jeden vyjížděl z Bratislavy z nádraží v Pezinku směrem do Nitry, druhý z Košic do Bratislavy. Došlo k hlasitému nárazu, jak popisovali cestující.
Na místě zasahovalo několik jednotek záchranářů a hasičů. Podle výpovědi jednoho svědka, dopadli nejhůř lidé v prvním vagonu. „Byl to šok, udeřil jsem se do nohy. Nevěděl jsem, že jsem si ji vůbec udeřil, ale myslel jsem si, že jsme dopadli celkem dobře,“ uvedl jeden z cestujících pro Aktuality.
Video zevnitř vlaku
Nyní po internetu koluje video, které natočil jeden z cestujících. Jedna žena se v něm chytá za čelo a očividně silně krvácí. „Ježiši, to je krve jako z vo*a,“ naříká. Kolem jsou slyšet hysterické hlasy, pláč a křik. Další žena se ptá zřejmě starší paní, zda je v pořádku. „Nevím,“ zaznělo zespod sedačky. Snímek sdílela TV Markíza na sociálních sítích.
Zatím nejsou žádná hlášení o úmrtí, jen o zraněných, které převezli záchranáři do nemocnic. Provoz na trati byl v okolí nehody přerušen.
Daniela Brzobohatá varuje před Zrádci. Zlomil ji kolaps nejcitlivějšího z věrných
Související články

Tragická čelní srážka vlaků u slovenského Pezinku: Na místě jsou desítky zraněných

Další šokující zákon na Slovensku: Po změně pohlaví automatický zánik manželství. Jako u mrtvého

Hrůzný objev na Slovensku. Tělíčko novorozence nalezli v pračce

Tragická srážka dvou rychlíků na Slovensku. Na místě je až stovka zraněných, ministr označil viníka

Matka si kvůli krizi v manželství lehla s ročním synem na koleje: Chlapeček zemřel, žena vyvázla se zraněními

Detaily hrůzné nehody autobusu: Po srážce s vlakem zůstal roztržený napůl, zemřelo 7 lidí














