Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Poplach na MS! V helsinské hale hořelo, zasahovali hasiči. Zápas Němců s Dány se zpozdí

V helsinské hale zasahovali hasiči.
Zdroj: Profimedia
požár

Zápas skupiny A hokejového mistrovství světa mezi Německem a Dánskem s plánovaným začátkem v 15:20 odstartuje se zpožděním. Hala v Helsinkách byla vyklizena kvůli menšímu požáru. Informovala o tom ČTK.

"V Helsinki Ice Hall došlo k malému požáru. Aréna byla zcela evakuována a přivolána záchranná služba. Požár je nyní zcela uhašen a všichni jsou v pořádku, nikdo nebyl zraněn. Celou situaci vyhodnocujeme," uvedli organizátoři.

Několik desítek minut před úvodním buly muselo arénu opustit celé osazenstvo včetně fanoušků, hráčů a novinářů. Jak dlouho bude odložení začátku trvat, není zcela jasné. Německý hokejový svaz na svém Twitteru informoval, že duel začne přibližně v 17 hodin. Od 19:20 se má v hale hrát druhý čtvrteční zápas Kanada - Kazachstán, jeho začátek se patrně posune.

Nic naopak nebrání utkání českého národního týmu, jenž od 19:20 nastoupí ve skupině B na ledě v Tampere proti Lotyšsku. V sestavě se objeví i hvězdný útočník David Pastrňák, který dorazil do dějiště šampionátu a po středečním tréninku je připraven do hry, jak informoval web sport.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy