Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pomozte najít Kláru, prosí zoufalý bratr: Nechala dopis na rozloučenou a slehla se po ní zem

Policie pátrá po Kláře Kozákové z Prahy
Zdroj: Se souhlasem Ondřeje Kozáka
Předchozí Další
Pátrání

Policie České republiky na svém oficiálním webu vyhlásila pátrání po dvaatřicetileté Kláře Kozákové z Prahy, po níž se slehla zem. Molekulární genetička zanechala ve svém bytě mobilní telefon, klíče od bytu i dopis na rozloučenou. Poté nasedla do Citröenu C3 a odjela neznámo kam. O pomoc s hledáním prosí na Facebooku také její zoufalý bratr Ondřej. 

„Dnešní hledání Klárky v Jizerských horách a Krkonoších sice nebylo úspěšné, ale ukazuje se, že sociální sítě mají obrovský dosah. Aktuálně se snažíme lokalizovat osobní automobil černé barvy zn. Citröen C3 SPZ 4SX 7120. Naposledy viděn na dálnici u Benátek nad Jizerou, ale může být kdekoliv,“ napsal její bratr Ondra na svůj facebookový profil.


Od středy je nezvěstná

Klára žila na Praze 10. Její kolegové ji naposledy viděli v práci v pondělí. "Následující den pracovala z domova a ve středu už do práce nedorazila," uvedl mluvčí pražské policie Richard Hrdina na oficiálních webových stránkách Policie České republiky s tím, že její oblíbenou destinací jsou hory. "Má velmi ráda oblast Krkonoš, Orlických a Jizerských hor a také Tisou skálu u Čáslavi a Seče. Je tedy předpoklad, že by se mohla se svým vozem pohybovat v těchto místech,“ zmínil lokace Hrdina.

Policisté se podle slov jejího bratra vydali pátrat do Jizerských hor a Krkonoš, zatím ale neúspěšně. Ondřej se tak snaží využít sílu sociálních sítí a žádá veřejnost o pomoc.

Klára Kozáková je vysoká přibližně 170 centimetrů, má oválný obličej a tmavé kudrnaté vlasy, které běžně nosí sepnuté do culíku, a zelené oči. Její bratr o ní mluví jako o mladé, chytré holce, která celý život všem pomáhala. "Teď tu pomoc potřebuje ona. Nebuďte lhostejní, všímejte si ve svém okolí, jestli auto nebo Klárku nespatříte," apeloval na všechny Ondřej Kozák, který doufá, že příběh bude mít šťastný konec.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy