Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Policie pátrá po muži, který zavraždil ženu v pražském hotelu. Je ozbrojený a extrémně nebezpečný

Praha: Policie pátrá po muži, který nejspíš zavraždil ženu z Liberecka
Zdroj: policie ČR
vražda

Kriminalisté pátrají po dvaačtyřicetiletém ozbrojeném muži, který je podezřelý, že v sobotu v jednom z pražských hotelů zastřelil ženu. Muž je nebezpečný, svědci by se neměli pokoušet ho zadržet. O případu informovala dnes pražská policie na svých stránkách. 

Muž, který je podezřelý z vraždy, odjel z místa činu vozem Škoda Scala s registrační značkou 5L79685. "Není vyloučeno, že se pohybuje po celém území republiky, ale také mohl vycestovat do zahraničí," uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský na webu policie. "Hledaný muž je ozbrojený a nebezpečný, proto se ho prosím nesnažte zadržet ani jinak kontaktovat," doplnil.

Policie zároveň ukončila pátrání po pohřešované ženě z Liberecka, je tedy pravděpodobné, že spolu tyto dva případy souvisejí. To potvrzují i informace portálu iDNES.cz. Po ženě pátrali policisté od soboty, v neděli však byla stažena z databáze hledaných osob.

Žena, jejíž zmizení nahlásil její partner, odjela autem Škoda Scala s tmavě modrou metalízou na služební cestu. Z té se však nevrátila. Vůz, kterým odjel podezřelý muž, se barevně i typem shoduje s ženiným. Podezřelý navíc taktéž pochází z Liberce. 

Případné informace může veřejnost sdělit na lince 158.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy