Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Policie pátrá po dvanáctileté dívce z Jesenice: Před třemi dny se po ní slehla zem

Dítě v ohrožení: Policie pátrá po dvanáctileté dívce z Jesenice, slehla se po ní zem
Zdroj: Policie ČR/Profimedia/koláž eXtra.cz
Pátrání

Policie v režimu Dítě v ohrožení pátrá po dvanáctileté dívce z Jesenice u Prahy. Na oficiálních stránkách se uvádí, že dívka není v dobrém psychickém stavu, rodina se obává o její zdraví a život. Mluví česky a vietnamsky.

Dvanáctiletá dívka jménem Duong Thao Nhi v pondělí 19. února nepřišla do školy v Praze-Michli. V úterý 20. února její otec nahlásil dívku jako pohřešovanou, a proto policie vyhlásila pátrání. Dívka je asi 160 cm vysoká, hubená, má černé oči a tmavohnědé vlasy.

Během šetření se policistům podařilo zjistit, že jsou s dívkou výchovné problémy a již v minulosti několikrát školu zameškala, domů se pak ale vždy vrátila. Dále se policistům podařilo zjistit, že v době odchodu zřejmě nebyla v dobrém psychickém stavu po neshodách v rodině, proto je zde důvodná obava o její zdraví a život a policisté po dívce pátrají v režimu Dítě v ohrožení.

„Na sobě by měla mít džíny, volnější mikinu a bílé botasky. Dívka se ráda pohybuje v Praze po obchodních centrech, zejména na Chodově. Nemůžeme vyloučit, že odcestovala do Německa za dalšími členy rodiny,“ uvedli policisté na oficiálních stránkách.

Pokud mají lidé jakékoliv informace, nechť kontaktují linku 158.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy