Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Policie dopadla podezřelého z vraždy v Jevíčku. Skrýval se v Brně

Policisté vyšetřují násilnou smrt v Jevíčku.
Zdroj: Se souhlasem Policie ČR
Předchozí Další
vražda

Policii se podařilo dopadnout hlavního podezřelého z otřesné vraždy na náměstí v Jevíčku. Petr G., jehož kriminalisté hledali od úterního večera, kdy k činu došlo, se ukrýval v desítky kilometrů vzdáleném Brně. Policie informaci potvrdila na sociální síti X. 

"Děkujeme veřejnosti za pomoc, hledaného jsme nyní v Brně zadrželi. Více informací uvolníme, jakmile to okolnosti dovolí," oznámila policie na sociální síti X.

Policie už dříve upozornila na to, že hledaný muž je nebezpečný a lidé se ho nemají snažit zadržet. "Po vyhodnocení všech dostupných informací, které jsme dosud získali, se pro nás výše hledaný muž stává hlavním podezřelým z vraždy," uvedla policie dnes ráno.

Žena neměla žádnou šanci

Že je Petr G. pro kriminalisty hlavním podezřelým, informovali policisté na sociálních sítích. "Po vyhodnocení všech dostupných informací, které jsme dosud získali, se pro nás výše hledaný muž stává hlavním podezřelým z vraždy," stálo v příspěvku s doplněním, že muž může být ozbrojen a tudíž velmi nebezpečný. "Žádáme vás, volejte linku 158, nesnažte se ho zadržet!" upozornili.

Násilnou smrt v centru Jevíčka potvrdila v úterý Markéta Janovská, mluvčí pardubické policie. Ve městě, jež leží v okrese Svitavy, zasahovaly toho večera desítky policistů. "Posílali jsme tam dvě posádky, z toho jednu záchranářským vrtulníkem z Jihomoravského kraje. I přes snahu záchranářů nebylo možné zraněné osobě již pomoci," prozradila mluvčí záchranářů v Pardubicích Alena Kisiala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy