Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Po Victorii zůstali David, Annabelle a Zachary: Tři sirotci putovali k českým příbuzným

Zesnulá Victoria Velvet s dětmi
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 22 fotografií
Sirotci

Celé Česko se vzpamatovává ze šokující tragické smrti zpěvačky a trojnásobné maminky Victorie Velvet (†40), kterou měl podle tureckých médií zabít v Ankaře její žárlivý manžel David Thomas Blyth (†53). Ten následně spáchal sebevraždu. Ze třech společných dětí se během několika minut stali sirotci. 

Krásná zpěvačka, podnikatelka a trojnásobná maminka Victoria Blyth, známá pod uměleckým jménem Victoria Velvet, měla před sebou v podstatě celý život. Ten však vyhasl v úterý 11. června, kdy ji zavraždil její třiapadesátiletý manžel David Thomas Blyth, který následně spáchal sebevraždu, jak uvádí turecký server Hürriye.


Po zavražděné zpěvačce zůstaly tři děti, přičemž nejstaršímu Davidovi je 14 let, Annabelle je 10 a nejmladšímu Zacharymu, který se narodil teprve v roce 2020, jsou pouhé 4 roky. Všechny Victoriiny potomky si měli převzít čeští příbuzní, uvádí výše uvedený turecký portál.

Děti byly svědky smrti rodičů

Pár se měl z dosud neznámého důvodu začít hádat v noci z 10. na 11. června. Po napjaté hádce měl David svou manželku zabít a následně ukončit svůj život zastřelením. Manželé měli v té době doma všechny tři děti. Podle informací, které Hürriyet získal, jedno z dětí uvedlo, že hádka začala kvůli Victoriiným zprávám v mobilu a poté se pře ještě vyostřila.


Victoria Velvet se narodila v Kapském Městě v Jižní Africe v roce 1984. Její otec byl Čech a matka Namibijka. Do České republiky se s rodinou vrátili v roce 1998. Victoria vystudovala hudbu a své první album s názvem „Killing Me Softly“ vydala v roce 2004. Nejvíce ji proslavilo její druhé album z roku 2006 i vystupování po boku Dary Rolins. V roce 2019 se odstěhovala do Turecka za svým mužem a otcem všech jejích tří dětí. V Turecku se věnovala také charitativní činnosti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy