Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Po úmrtí babičky přišli o byt, nyní žijí v lese. Policisté našli ve stanech rodinu s malými dětmi

Městští policisté nalezli v lese celou rodinu.
Zdroj: Městská policie Praha
Předchozí Další
nález

Strážníci v pražském Kunratickém lese objevili vskutku nevídaný nález. Byly tam dvě natažené celty mezi stromy, pod nimi dva stany a před nimi dva dětské kočárky. Nakonec vyšlo najevo, že v lese bydlí celá rodina se dvěma malými dětmi. Po smrti babičky totiž přišli o přístřeší. O celé události informovali pražští strážníci na svém webu.

Pražské strážníky se psy čekalo v Kunratickém lese velké překvapení. Jak uvedli na svých webových stránkách, nejprve našli dvě natažené celty mezi stromy. Pod nimi byly dva stany a před nimi dva dětské kočárky.

Po úmrtí babičky neměli kam jít

Z improvizovaného přístřeší následně vyšla žena s mužem a uvnitř bylo slyšet štěkot psa. Na dotaz hlídky ohledně dětských kočárků rodina přiznala, že ve stanu bydlí se dvěma dětmi ve věku 2,5 a 4,5 roku. Jejich neutěšenou životní situaci mělo způsobit úmrtí babičky, která zemřela před dvěma dny a se kterou do té doby žili v jejím sociálním bytě. Na místo byla přivolána hlídka státní policie, která celou věc převzala k dalšímu řešení.

Její mluvčí Richard Hrdina řekl serveru Novinky.cz, že děti převzali pracovníci sociálního odboru, kteří jim zajistí ubytování, a úřady se budou záležitostí dál zabývat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy