Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2026 Asia Express Naked Attraction

Po tragické srážce lyžařů v Harrachově zemřela maminka. Zoufalé dcery prosí o pomoc

V Harrachově došlo ke smrťáku.
Zdroj: Policie ČR
úmrtí

V Harrachově došlo ke strašlivé události. V pátek se tam srazili dva lyžaři, a bohužel starší žena podlehla zraněním. Podrobnosti případu stále prošetřuje policie, která hledá svědky z místa. Pomoc nyní hledá i rodina zesnulé, která se na sociálních sítích obrací s prosbou. 

V pátek po poledni se na červené sjezdovce v Harrachově srazili dva lyžaři, jeden muž a starší žena. Ta bohužel srážku nepřežila. Policie pátrá po svědcích nehody, kteří drama viděli na vlastní oči.

K oznámení se přidala i rodina zesnulé ženy, která se z tragédie nemůže vzpamatovat. Na sociálních sítích zveřejnili výzvu, ve které prosí svědky dramatické události o další informace.

„V pátek kolem 12:15 došlo ve skiareálu Harrachov k tragické srážce lyžařů. Naši mámu, výbornou a zkušenou lyžařku, srazil ve střední části červené sjezdovky II asi 50 m nad konečnou zastávkou menšího vleku muž. Na místě zemřela,“ popsala na síti X situaci Terezie, dcera sražené lyžařky. „Nechce se nám věřit, že v tak krásný den na plné sjezdovce nikdo nic neviděl. Proto zkoušíme sílu sociálních sítí,“ dodala.

Zároveň se v příspěvku táže, zda někdo nemá video či fotografii z nehody, což by vyšetřování mohlo velmi pomoci. Svědci se prý mají hlásit na lince 158.


Maminka známé zpěvačky

Žena, která podlehla svým zraněním, byla maminkou známé sólistky Národního divadla, jak zjistilo TN.cz. „Mamince sopranistky Alžběty Poláčkové, která je skvělým člověkem i umělcem, se stala tato tragédie, ani se tomu nechce uvěřit, sdílím, ať je větší dosah, třeba někdo něco zaznamenal,“ podpořila výzvu Kateřina na Facebooku.

Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy