Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Petr Pavel se setkal s Orlandem Bloomem: Dva krásní chlapi, vzdychají dámy

Bavili se spolu o Ukrajině.
Zdroj: Se souhlasem týmu Petra Pavla
+ Dalších 8 fotografií
setkání

Petr Pavel nelení, po svém nástupu do úřadu prezidenta má jednu schůzku za druhou. Naposledy se setkal se slavným hollywoodským hercem Orlandem Bloomem. „Mluvili jsme spolu hlavně o dopadech války na Ukrajině na děti. Orlando, pokračuj v tom, co děláš,“ napsal k tomu Pavel na svém Facebooku. Fotografie ze schůzky vyvolaly nadšené reakce zejména u dámského publika.

Série návštěv a schůzek v programu nově zvoleného prezidenta Petra Pavla neustává. Nejnověji se setkal s hollywoodskou celebritou Orlandem Bloomem.

„Ve středu jsem se setkal s vyslancem dobré vůle UNICEF Orlandem Bloomem. Mluvili jsme spolu hlavně o dopadech války na Ukrajině na děti. Orlando, pokračuj v tom, co děláš. Je důležité nezavírat oči před válečnými zločiny páchanými na ukrajinských dětech,“ napsal Pavel na svém Facebooku, kam přidal i fotografie ze setkání.

Dva krásní chlapi na jednom místě, píšou fanynky

Ty se ihned setkaly s pozitivními reakcemi, zejména od fanynek prezidenta. „Šmarjá, dva krásní chlapi na jednom místě. Jinak bravo pane prezidente, tohle je naprosto super počin. Tak dlouho jsme byli zvyklí, že Hrad i lidé v něm hybernují, že každá Vaše cesta, schůzka v nás vzbuzuje nadšení. Jen tak dál,“ píše Hana.

„Tak tímto setkáním jste už předčil všechna očekávání,“ napsala Kateřina. „Trochu závidím paní prezidentové. Vidět Legolase na živo!,“ naráží Ivanka na jednu z výrazných rolí herce Blooma.

Pavla inspiroval George Clooney

O Pavlovi je navíc známo, že inspiraci pro svou vizáž čerpal u jiného hollywoodského hezouna. „Já byl celý život krátce stříhaný, což mi bylo samozřejmě nejsympatičtější, ale to se nelíbilo ani mé ženě, ani stylistce. Když jsem šel k holičce, žena jí poslala obrázek George Clooneyho a řekla ‚asi takhle'. Tak jsem řekl dobře, to jsem ochoten skousnout,“ prozradil v únoru na instagramovém stories.

Inspiraci Georgem Clooneym následně potvrdila i jeho stylistka Štěpánka Pivcová v rozhovoru pro Seznam Zprávy. „Byli tam George Clooney, Daniel Craig, ale v některé poloze i Clint Eastwood nebo Robert Redford. Ti, kteří mají chlapské charisma,“ ​popsala návrhářka, která stojí za kompletní image Pavla a jeho manželky Evy, a to včetně nyní už ikonických flanelových košilí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy