Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Petr Pavel pálí po duelu do Babiše: Poslední průzkumy ho musely velmi rozrušit, píše generál

Pavel Fischer a jeho manželka přivítali prezidentského kandidáta a senátora Pavla Fischera a jeho manželku. Ten mu přijel osobně vyjádřit podporu.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další fotografie
duel

První volební duel byl plný hádek, lží a urážek a v obou kandidátech zřejmě zanechal nepříjemnou pachuť. Generál Petr Pavel se krátce po Superdebatě na České televizi vyjádřil ke všem výrokům a tvrzením svého protikandidáta Andreje Babiše: “Poslední dva průzkumy musely Andreje Babiše velmi rozrušit, že se na poslední chvíli rozhodl přece jen přijít a využít debatu k šíření lží a strašení,” napsal vítěz prvního kola prezidentských voleb Pavel. 

Ostře sledovaná debata prezidentských kandidátů na České televizi ničím nepřekvapila. Lži, útoky, překrucování faktů i vyhýbání se otázkám ze strany Andreje Babiše mnozí očekávali.

Vyjádření Petra Pavla

Jen pár minut po skončení živé debaty se generál Pavel k duelu vyjádřil na sociálních sítích. “Vydrželi jste to sledovat? Poslední dva průzkumy musely Andreje Babiše velmi rozrušit, že se na poslední chvíli rozhodl přece jen přijít a využít debatu opět k šíření lží a strašení. Už jen pár dní to vydržet, nenechat se znechutit a lži budou poraženy,” napsal vítěz 1. kola prezidentských voleb.

"Miluju váš klid a nadhled! S naprostou noblesou," komentují generálův výkon příznivci. "Klobouk dolů Vašemu nadhledu a klidu. Já jsem nadskakovala! Držte se. Je to únavné, vyčerpávající, ale moc si toho vážíme a byli jsme tam s Vámi."

Lži Andreje Babiše

Jeho lživé výroky diváci nenechali bez povšimnutí a překroucená fakta ihned začali uvádět na pravou míru. Jedním z nich byl i Karel Kovář. Ten ve výše uvedeném videu zveřejnil porovnání Babišových slov z roku 2011 a včerejší debaty na ČT. "Je to hrozné. Nechápu, jak si může vůbec dovolit takto lhát ve vysílání, které vidí tolik lidí," reagují lidé.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy