Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Petr, nebo Pavel? Manželé z Vratných lahví přichystali vtipné předvolební video

Petr Pavel: Zdeněk Svěrák a Daniela Kolářová přichystali vtipné předvolební video
Zdroj: Falcon
+ Další 3 fotografie
volba prezidenta

Originálním způsobem se rozhodli vstoupit do předvolební kampaně před druhým kolem prezidentských voleb Zdeněk Svěrák s Danielou Kolářovou, kteří si zahráli manželský pár v komedii Vratné lahve. "Tak Petr, nebo Pavel, koho mám teda volit?" táže se Svěrák v klipu na podporu generála, načež mu Kolářová odpoví, že oba, "jsou přece na volebním lístku".

"Já to za tou plentou vždycky zkazím," říká Zdeněk Svěrák v novém krátkém klipu Daniele Kolářové, se kterou tvořil pár ve známém filmu Vratné lahve. "Tak Petr, nebo Pavel, koho mám teda volit?" táže se Svěrák, zatímco mu Kolářová ve flanelové košili žehlí košili. "Oba. Jsou na jednom lístku," odpovídá Kolářová. "Oba? No tak to je dobrý. Kdy se nám tohle poštěstí, ne?" zvolá vítězoslavně Svěrák.

Zmíněnou scénku natočilo slavné duo pod vedením režiséra a Zdeňkova syna Jana Svěráka s cílem přitáhnout občany k volebním urnám. Svěrák se ostatně podporou Petra Pavla nijak netají.

Zdeněk Svěrák: Pavel bude pro děti vzorem

"Já tomu věřím, jinak bych ho nepodporoval. Myslím si, že to bude po dlouhé době prezident, který bude pro děti vzorem, a ne jen pro děti, ale pro všechny občany. A že i ti, kteří ho nebudou volit, nakonec uznají, že je to ten pravý," uvedl známý herec pro eXtra.cz na koncertu na podporu generála.

"Myslím si, že je rovný, pravdomluvný a už je i moudrý. On má tu zvlášnost, že složité věci dokáže klidně a srozumitelně vysvětlit. Myslím si, že přesně to bychom měli od prezidenta chtít. Zvláště v této době, ta si přímo volá po tom, abychom měli prezidenta jako strážce demokracie. Ono se moc říká, že on (prezident) moc pravomocí nemá, ale má jich dost na to, aby byl naším vzorem, aby byl jako záchranná brzda pro vlak, který ztratí jízdní řád," doplnil Zdeněk svěrák, proč se mu právě Pavel nejvíc zamlouvá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy