Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Pátrání po Anně K. má tragický konec: Žena byla nalezena bez známek života v lese

Anna Kellerová beze stop zmizela.
Zdroj: Policie ČR, koláž eXtra.cz
policie

Policie v Brně pátrala od pátku 10. června po pohřešované pětatřicetileté Anně Kellerové z Brna, o víkendu byly v terénu i stovky policistů. Pátrání bohužel skončilo tragicky. Dle reportéra CNN Prima News byla Anna nalezená bez známek života v lese.

Pohřešování Anny K. oznámili její rodiče, v pátek 10. června odešla z bytu s tím, že se jde projít, ale nevrátila se, ani neozvala.

"Mobilní telefon pohřešované byl naposledy dostupný v lokalitě mezi Komínem a Bystrcí. Místy těžce prostupný terén propátrávaly desítky policistů," uvedli dva dny po jejím zmizení policisté. V akci byla i letecká služba, psovodi, jízdní policie a také speciální pořádková jednotka.

Žena byla nalezená bez známek života

Tento případ bohužel nemá dobrý konec. Anna Kellnerová byla nalezena bez známek života. "Týdenní pátrání po pohřešované Anně K. je u konce. 35letou ženu se podařilo najít v lese na severu Brna, bohužel bez známek života. Nic nenasvědčuje tomu, že by jí někdo jiný ublížil. Upřímnou soustrast pozůstalým, hodně sil," stojí na sociálních sítích reportéra CNN Prima News Michaela Janotky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy