Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Otřesné svědectví z Mostu: Dítě údajně bodl zdrogovaný přítel matky, tvrdí sousedka

Vražda dítěte v Mostě: Dítě údajně bodl zdrogovaný přítel matky, tvrdí sousedka
Zdroj: profimedia
vražda

Od včerejšího večera se kriminalisté v Mostě zabývají úmrtím dítěte. Policisté sdělili, že v souvislosti s tragickým případem zadrželi dvě podezřelé osoby. Obětí incidentu se stal chlapec předškolního věku, který utrpěl bodnořezné zranění. Místní se shodují, že dítě usmrtil přítel jeho vlastní matky, jak vypověděla jedna ze sousedek.  

Mostečtí kriminalisté od soboty 27.5. vyšetřují úmrtí dítěte. Krátce po 18. hodině byli záchranáři přivoláni k nešťastné události v Rozmarýnové ulici na jednom z mosteckých sídlišť.

V souvislosti s tragédií policisté zadrželi dvě podezřelé osoby. "Prověřujeme úmrtí dítěte v ulici Rozmarýnová v Mostě. V této souvislosti jsme zadrželi dvě osoby. Okolnosti úmrtí jsou předmětem šetření kriminalistů," informovala o případu Policie ČR na Twitteru v sobotu v podvečer.

Děsivá výpověď jednoho ze sousedů

O tragédii lidé diskutují na mosteckém fóru jedné z facebookových skupin. Místní se shodují, že za úmrtím dítěte stojí jeho rodiče (pozn.red. konkrétně jeho vlastní matka a její přítel). Podle nich měl právě matčin přítel usmrtit dítě bodnutím do krku. "Vídala jsem ho každý den. Zabil ho Michal, přítel té vyfetované matky. On byl taky feťák," tvrdí žena, která je údajně sousedkou rodiny.

Obětí byl chlapec předškolního věku

Příčinu úmrtí dnes policisté krátce před 10. hodinou ranní potvrdili. Šlo o bodnutí nožem. Dodali, že obětí se stal chlapec předškolního věku.

"Přítomné dítě předškolního věku se zřejmě stalo obětí incidentu mezi dvěma muži, při němž utrpělo bodnořezné zranění. Na místě probíhá rozsáhlá pátrací akce k nalezení předmětů, jež mohou mít s incidentem souvislost. Jakmile to bude možné, zveřejníme další informace," aktualizovala Policie ČR okolnosti případu na Twitteru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy