Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Otec zavražděného Frankieho z Mostu promluvil: Může za to jeho matka, raději bych zemřel sám

Vražda v Mostě: Otec vydal prohlášení, ze smrti syna viní chlapcovu matku
Zdroj: koláž eXtra.cz / Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
vražda

K otřesnému případu vraždy v Mostě promluvil otec dítěte. Ve svém prohlášení, které vydal na Facebooku, obvinil matku z nepravdivých vyjádření na jeho adresu a prohlásil, že čtyřletý chlapec Frankie zemřel kvůli její drogové závislosti. Mezitím pokračuje policejní vyšetřování a probíhají výslechy. Předběžně je z vraždy podezřelý přítel chlapečkovy matky.

Udělal jsem všechno, abych tě bránil,“ píše na svém facebookovém účtu nešťastný biologický otec zabitého chlapečka. „Přítomní lidé to viděli. Tvoje matka udělala nepravdivé prohlášení,“ prohlašuje dále otec. Matka chlapečka jej totiž v podstatě obvinila, že se dítětem, které v době vraždy držel, kryl.

„Existují dokumenty, které hovoří o tom, kdo je,“ pokračuje otec v obviňování matky chlapečka, která podle svědectví pro eXtra.cz má drogovou minulost. „Pokusil jsem se ji dostat z drogové závislosti, bojoval,“ naznačuje biologický otec chlapečka. Odhaluje také údajně násilnou povahu nového partnera své družky.

Matka i partner na drogách

„Když ji muž, který zabil mého syna, v lednu zmlátil, právník jí řekl, aby nahlásila toho šíleného člověka. A co udělala? Zase chodila s tím feťákem. A zabila dítě. Bůh jí dá spravedlivý trest, vzala mi život, bylo by lepší, kdybych zemřel,“ uzavírá Francesco dojemný vzkaz na svém profilu.

Podle našich zdrojů je matka závislá na drogách, které zároveň prodává. Stejně tak její partner, který má na svědomí život chlapce. O tom, že rodička užívá zakázané látky, údajně věděla jak policie, tak OSPOD. Na oba úřady totiž na matku a jejího partnera přišla už řada stížností. „Všichni by měli jít za mříže, jak matka, tak otec, i ten, co bodl,“ má jasno svědkyně, která o otřesném zážitku pro eXtra.cz promluvila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy