Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Osudná srážka! Brankář Šustr vjel pod kola kamionu. Zemřel ještě před příjezdem záchranářů

Martin Šustr na archivním snímku v dresu Baníku Ostrava.
Zdroj: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia
+ Další fotografie
Úmrtí

Martin Šustr měl v 31 letech celý život před sebou, nakonec jeho snoubenka Veronika zůstala sama na výchovu tří dětí. Někdejší brankář ostravského Baníku totiž zemřel při autonehodě, kdy do jeho vozu naboural kamion. Podle záchranářů, které citoval portál iSport, zemřel fotbalista ještě před jejich příjezdem.

Srážka s kamionem stála život jednatřicetiletého brankáře Kozlovic Martina Šustra. K tragické nehodě došlo ve středu v ranních hodinách, kdy fotbalista řídil auto poblíž Skalice nad Svitavou na Blanensku. Zatím však není jasné, kdo či co za bouračkou stojí.

Šustr každopádně utrpěl zranění neslučitelná se životem, a když na místo dorazili záchranáři, bylo pro něj již pozdě. "K nehodě jsme vyslali pozemní posádku a vrtulník. Muž zahynul ještě před příjezdem záchranářů," uvedla pro portál iSport mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová.

Šustrovy bývalé týmy v slzách

O úmrtí gólmana informovaly na sociálních sítích jeho bývalé kluby, včetně Baníku Ostrava, kde v minulosti chytal. "Byl vždy pozitivně naladěn, svou pohodu šířil v kabině Baníku. Moc si vážil toho, že je její součástí a součástí celého Baníku. Na brankáře Martina Šustra, který dnes ráno tragicky zemřel, bude každý, kdo jej v Baníku zažil, vzpomínat jen v dobrém," uvedl klub na Facebooku.

Podobně se na Facebooku vyjádřila i Zbrojovka Brno, jejíž dres Šustr v uplynulých letech taktéž oblékal. "Dnes nás zasáhla nesmírně smutná zpráva. Ve věku 31 let tragicky zemřel náš někdejší gólman Martin Šustr. Upřímnou soustrast všem blízkým...," kondoloval klub.

Kromě Ostravy a Brna nastupoval Šustr v minulosti také za Líšeň, Vítkovice, Znojmo nebo Kroměříž. Další fotbalové zápasy už ale do sbírky bohužel nepřidá.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy