Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Opilá matka (34) na Prostějovsku: Válela se po zemi, u sebe měla dítě!

(ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia
Opilá matka

V obci Nezamyslice našla policie ženu, která se válela po zemi, vedle ní bylo dítě předškolního věku. Čtyřiatřicetiletá žena nadýchala 1,43 promile a skončila na policejním oddělení, jak informovaly Novinky.

„S policisty odmítala žena spolupracovat a nevybíravě je slovně napadala. Byla zajištěna a skončila na policejním oddělení, odkud putovala na základě rozhodnutí lékaře na záchytku do Olomouce,“ sdělila mluvčí policistů Miluše Zajícová webu Novinky.

Žena byla nalezena v neděli večer v obci Nezamyslice. Ležela na zemi a u sebe měla nezletilé dítě předškolního věku. Čtyřiatřicetiletá žena byla pod vlivem alkoholu, nadýchala 1,43 promile. Kromě toho měla pozitivní test na metamfetamin a amfetamin.

Dítě bylo předáno rodině

„Dítě, které bylo s matkou na místě, jsme předali do rukou rodinných příslušníků a o celém incidentu byla podána zpráva na oddělení sociálně právní ochrany dětí. Jednání matky evidujeme a šetříme jako přestupek proti veřejnému pořádku,“ uvedla dále Zajícová.

Není to ojedinělý případ. Minulý rok v Pardubicích opilá matka málem vysypala dítě z kočárku. „Třiatřicetiletá žena s půlročním dítětem v kočárku byla opilá natolik, že kočárek několikrát málem převrhla. Už po prvním oslovení bylo strážníkům jasné, že žena je pod silným vlivem alkoholu,“ uvedl tehdy mluvčí městské policie Jiří Sejkora podle iDnes.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy