Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Odhoďte svršky i spodky. Skryté nuda pláže v Praze a okolí jsou tady

Nuda pláže v Praze a okolí: Kde se lze vykoupat na Adama a Evu?
Zdroj: Manga Films S.L., pixabay, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
přehled

Chcete zkusit něco nového a vzrušujícího? Koupání na Adama a Evu má hodně příznivců, ale i stydlivců. Fanoušci nuda pláží, těšte se, eXtra.cz pro vás shrnulo několik pláží v Praze a okolí, kde můžete odhodit všechny zábrany i oblečení. Je tu široký výběr pláží jak pro začátečníky, tak i pro náročné.

Hodně lidí má z nuda pláží strach. Pramení to většinou z osobní neznalosti a nezkušenosti. Každý zřejmě očekává, že taková nuda pláž je plná úchylů, kteří se sluní a přitom očumují kde co. Pravda je taková, že na nuda pláže chodí úplně normální, obyčejní lidé.

Mezi nejznámější nuda pláže patří určitě Nudapláž Hostivař. Jde celkem o vyhlášenou oblast, která je spíše pro ty méně stydlivé. V létě je tu otevřeno od 9 do 20 hodin. Příjemné slunění si můžete zlepšit studeným pivem nebo nějakou tou klobásou. Je tu totiž k dispozici stánek s občerstvením. Kdo je zvyklý trávit na plážích celé dny, tak se večer nezapomeňte vyfotit při západu slunce, samozřejmě v celé své kráse.

Dále se můžete smočit na koupališti Džbán na Divoké Šárce. Zdejší koupaliště je přístupné v letní sezoně, tedy od května do září. Pozor! Pláž pro nudisty hledejte na jižní straně. Na té severní se už nosí plavky. Cestou vám mohou pomoci cedule nebo různé šipky.

Nuda pláž pro začátečníky

Pro ty stydlivé je tu nuda pláž Šeberák v Kunraticích. Ta by mohla potěšit hlavně začátečníky. Pláž je skrytá na odlehlém místě, kde tu moc hlav nenajdete. Dojedete sem MHD, autem nebo pěšky.

Mezi oblíbené nuda pláže patří také koupaliště Motol. Zaplatíte si tu sice menší poplatek, ale zato máte pro sebe oddělenou oplocenou část pro koupání. Také je tu prostor na zábavu, areál nabízí místo pro míčové hry a převlékárnu.

Nuda pláže mimo Prahu

Když nebydlíte v Praze, nesmutněte. Nuda pláže najdete i blízko ní. Například ve Středočeském kraji si zajeďte k jezeru Lhota u Brandýsa nad Labem. Z Prahy trvá cesta zhruba 1 hodinu. Jezero patří spíše k těm neznámým. Pláž je to sice malá, ale obklopená krásnou přírodou. Koupaliště má i své vlastní parkoviště.

Samozřejmě nudistické pláže najdete všude po Česku. V každém kraji se vyskytuje nejméně jedna. Ty navštěvovanější jsou například Naturistický kemp Mléčná dráha, Hoštice u Strakonic, U pískovny Tušť, Ejpovické útesy, vodní nádrž České údolí, Velké Dářko ve Žďáru nad Sázavou a spoustu dalších.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy