Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kamera zachytila tragédii: Bazénu se propadlo dno, vcuclo to a zabilo muže

Tragédie v přímém přenosu: V bazénu se objevila díra, zemřel jeden člověk
Zdroj: twitter.com/NIMactual
VIDEO

Těžko představitelná tragédie se odehrála v letním letovisku Karmej Josef nedaleko izraelského Jeruzaléma. Uprostřed firemní oslavy se tam propadlo dno bazénu a obří vír, který se okamžitě vytvořil, pohřbil na dně hlubokého kráteru mladého muže. Bazén byl prý postaven nelegálně, jeho majitelé nyní čelí trestnímu stíhání. Video z tragédie se objevilo na Twitteru, o incidentu informovala i izraelská média.

Na videu z Twitteru je vidět, jak se skupinka lidí sbíhá okolo díry v bazénu, ve které rychle mizí jak voda, tak vybavení, které ještě před chvílí používali dva lidé. Jeden muž už v tu dobu zmizel v útrobách kráteru, který se pod bazénem velmi rychle vytvořil. Okamžitě odstartovala čtyřhodinová záchranná operace, po které hasiči bohužel nalezli jedno mrtvé tělo. V bazénu se v době tragédie koupalo šest lidí, na párty jich pak bylo kolem padesáti.

Podle webu timesofisrael.com šlo o dvaatřicetiletého muže jménem Klil Kimhi, který v soukromé vile pobýval s kolegy při teambuildingu. Proud ho stáhl do třináct metrů hluboké díry a zasypaly ho trosky, takže už mu záchranáři nedokázali pomoci. V záchranné operaci museli dbát na zvýšenou opatrnost, protože hrozilo, že se dno bazénu bude dál propadat.

Izraelská policie podle výše zmíněného webu uvedla, že majitelka vily je podezřelá z nedbalostního zabití. Bazén totiž postavila bez potřebných povolení. Po výslechu byli podle místních zpráv propuštěni a jsou vyšetřováni na svobodě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy