Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zákulisí duelu Petra Pavla s Babišem obrazem: Plyšový slon, poslanci na mobilu a "generál" Holubová

Volba prezidenta: Podívejte se na zákulisí předvolební debaty na Primě
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 21 fotografií
volba prezidenta

Předposlední televizní debata na CNN Prima News přinesla další souboj mezi Andrejem Babišem a Petrem Pavlem. Do studia si oba kandidáti přivedli i své podporovatele, mezi nimiž bylo i několik známých osobností. V týmu Petra Pavla jsme tak mohli natrefit na herečku Evu Holubovou, mladé moderátory i jeho syna, u Andreje Babiše pak na bývalé ministry jeho vlády a vždy elegantní Moniku Babišovou. Atmosféru ze zákulisí pro vás nafotila fotoreportérka eXtra.cz.

S televizními debatami kandidátů na prezidenta se tento týden roztrhl pytel. Další v pořadí byla ve středu večer na Primě a CNN Prima News. Tentokrát si oba kandidáti mohli přivést do publika i své příznivce, kteří je mohli podpořit během živého vysílání.

Petra Pavla podpořily celebrity

V týmu Petra Pavla byla například herečka Eva Holubová nebo influencerka Shopaholic Nicol, která seděla po boku moderátora Milana Peroutky. Hvězda Pelíšků měla na sobě šedou mikinu s Václavem Havlem a kšiltovku s nápisem "generál".

V týmu Andreje Babiše jsme pak mohli zahlédnout bývalé ministry z jeho vlády - Alenu Schillerovou nebo Karla Havlíčka. Oba značnou část večera věnovali svým mobilním telefonům.

Plyšák pro štěstí

Kandidáty také přišly podpořit jejich drahé polovičky. Monika Babišová tentokrát nepředváděla roztodivné grimasy. Přišla v elegantním kostýmku a snažila se rozdávat úsměvy na všechny strany. Eva Pavlová si do studia přinesla plyšového sloníka. Naší fotoreportérce pak sdělila, že zvířátko dostala pro štěstí od jedné holčičky na předchozí akci, která se odehrála na Staroměstském náměstí.

Jak to vypadalo v zákulisí prezidentské debaty, se podívejte ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy