Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

OBRAZEM Královské přivítání Procházky v Brně: Tisíce lidí skandovaly šampionovo jméno. Nechyběla vřelá objetí

+ Dalších 15 fotografií

Po dlouhé cestě ze Singapuru dorazil český zápasník Jiří Procházka konečně do Brna. Tam ho přišlo přivítat na 9 tisíc fanoušků, tedy více než dvojnásobek očekávaného počtu. "Teď je čas slavit, oslavovat život, oslavovat teď a tady," řekl přítomným Procházka, který poděkoval za hojnou účast. S fanoušky se následně ochotně fotil, objímal i podával ruku. Na místě vše sledovala redakce eXtra.cz

Šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka po dlouhé cestě dorazil do Brna. Z dalekého Singapuru to vzal přes letiště ve Vídni, kde ho ihned po příletu vyzpovádala redakce eXtra.cz. Ta samozřejmě nechyběla ani na Procházkově přivítání s fanoušky v Brně. Procházka měl původně dorazit v 16:30, ale nakonec měl skoro hodinové zpoždění.

S každým se pozdravil

Zápasník dorazil v doprovodu policejní eskorty a po příjezdu se hned vyrazil občerstvit do nedaleké hospody, kde měl zázemí a svůj tým. Před hospodou se hned shromáždili natěšení fanoušci. Na svoji hvězdu však tentokrát už nemuseli čekat dlouho, po deseti minutách se totiž Procházka přesunul na pódium, kde začal samotný slavnostní ceremoniál.

Při něm fanoušci skandovali jeho jméno. Po oficiální části, kdy odpovídal na otázky šampion seskočil dolů z pódia a neváhal se fotit, objímat nebo si podat ruku se svými fanoušky. Procházka byl velmi srdečný a neodmítl vůbec nikoho ve svém dosahu. Atmosféra na místě byla neskutečná, z původně očekávaných 4 tisíc fanoušků dorazilo nakonec téměř 9 tisíc.

"Teď je čas slavit, oslavovat život, oslavovat teď a tady," řekl přítomným spokojený Procházka. "Jsem nesmírně rád, že přislo tolik lidí, bylo to úžasné,'' dodal bijec, který je podle svých slov rád, že nyní může "konečně trochu vypustit''.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy