Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nové informace o mrtvém novorozenci z Kroměříže: Matka ho měla spláchnout!

Novorozenec v Kroměříži: Hrůzné detaily zmizení!
Zdroj: Profimedia
Výpověď

Policisté v Kroměříži stále pátrají po tělíčku novorozeněte, kterého intenzivně hledají již pátý den. Z jeho vraždy je podezřelá čtyřiadvacetiletá matka i její druh. Když po porodu přišla do nemocnice na ošetření a doktoři se jí ptali, kde má dítě, nedokázala jim odpovědět. Jak nyní informoval web CNN Prima NEWS, ozvala se jim svědkyně, která popsala hrůzné detaily!

Ve čtvrtek ráno zmizel malý novorozenec a jeho čtyřiadvacetiletá matka nedokázala doktorům vysvětlit, co se s ním stalo. Alespoň to byla první verze případu. Policie již vyslechla jak jí, tak i jejího partnera, ovšem na veřejnos zatím žádné výpovědi neunikly a kriminalisté je propustili z policejní cely.

Policisté prohledali nejen kroměřížský byt, v němž matka žila, ale nevynechali ani kanalizace, popelnice a celý panelák, který se nachází v Albertově ulici. Tělíčko malého novorozence však dosud nenašli. „Na místě jsme zajistili stopy, které nyní vyhodnocujeme, dále budou probíhat znalecké posudky a zkoumání, toto potrvá několik týdnů až měsíců,“ uvedla mluvčí policie Simona Kyšnerová.

Novorozeně prý spláchli

Webu CNN Prima NEWS se však nyní ozvala důležitá svědkyně, která popsala, co se s dítětem mohlo stát. „Není všechno tak, jak vypadá. Žádné dítě nerozčtvrtili, to je úplná blbost, oni ho prý jenom spláchli a byla to nehoda, nebyla to vražda. Maminka je hodně vystresovaná,“ uvedla svědkyně, která má být zároveň vzdálenou příbuznou matky dítěte.

Podle již zmíněného webu neměla rodina moc dobrou pověst. „Furt se hádali, nebo on ji zmlátil. Prý ji zlomil nohu a tak,“ nechal se slyšet jeden ze sousedů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy