Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Neznámý muž se začal uspokojovat nad nezletilými dívkami. Svůj úd vytáhl přede všemi v kavárně

Neznámý muž onanoval před nezletilými dívkami.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Policie ČR
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
onanista

Dvě nezletilé dívky se v pondělí staly terčem nechtěné pozornosti cizího muže, který před nimi vytáhl svůj úd a začal se uspokojovat na veřejnosti. Incident se stal v kavárně v centru Prahy kolem jedné odpoledne, jak zachytily kamery. Mladé slečny si muže všimly a okamžitě ho nahlásily na pokladně. Exhibicionista mezitím zmizel, jak uvedla policie na svém webu, přičemž prosí veřejnost o pomoc s pátráním. 

Muž středního věku v pondělí odpoledne zašel do kavárny v centru Prahy, kde si vyhlédnul dvě nezletilé dívky, které začal sledovat. Po chvíli se přemístil za sloup a začal onanovat, aby ho nikdo neviděl. Dívky si ho však všimly a nahlásily ho na pokladně.

„Vyděšené dívky se rozhodly raději z místa odejít a vydaly se tuto událost nahlásit obsluze restaurace. Neznámý muž je po restauraci pronásledoval, a když uviděl, jak se dívky baví s obsluhou, ihned utekl ven a ztratil se v přilehlých ulicích,“ sdělil policejní mluvčí Richard Hrdina na stránkách Policie ČR.

Popis pachatele

Případem se zabývají kriminalisté, kteří zveřejnili kamerový záznam z restaurace. Pokud někdo muže pozná, ať ihned kontaktuje linku 158. Dotyčnému hrozí až dvouleté vězení. „Neznámý muž je ve věku okolo padesáti let, přibližně 175 až 185 centimetrů vysoký, má šedočerné vlasy s pleší v přední části a v době skutku byl oblečen do šedivého trika, tmavých kraťasů a na nohou měl černé pantofle," dodal mluvčí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy