Senzační obrat na US Open. Krejčíkova se Siniakovou převálcovaly Američanky a slaví titul

Radost českých tenistek po vyhraném turnaji.
Zdroj: Profimedia
tenis

České tenistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou předvedli úžasnou hru na finále slavného US Open. Po prvním setu, kdy prohrávaly 3:6 se jim podařil senzační obrat a následně v dalších dvou setech deklasovali své soupeřky Caty McNally a Taylor Townsend 7:5 a 6:1. Titul z US Open byl poslední, který české hráčky ještě ve své sbírce neměly.

Těžko uvěřitelný obrat předvedly české tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková na finálovém US Open. Po prvním setu pro ně vypadala hra dost špatně, kdy výsledek 3:6 neznačil dobře rozehranou tenisovou partii. Pak ale začaly hrát jako vyměněné.

Po vyrovnání přišel obrat

Se svými americkými soupeřkami Caty McNally a Taylor Townsend dokázaly vyrovnat na 4:4 a pak už se hra vyvíjela v jejich prospěch. Další sety už ovládly výsledkem 7:5 a 6:1 a připsali si tak cennou výhru celého turnaje. Titul z US Open byl poslední z grandslamů, který jim ještě ve sbírce chyběl.

Svou výhrou si rovněž zajistily účast na Turnaji mistryň a staly se nejlepším párem sezóny. Češky se rovněž posunou na první dvě místa světového žebříčku. Jedničkou se stane Siniaková a dvojkou Krejčíková. Je vidět, že český ženský tenis patří stále mezi světovou špičku.