Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nepochopitelná krutost: Matka zapálila auto, v němž seděla se svými dětmi (†2 a †5)

Policie v Anglii.
Zdroj: Pixabay
Brutální čin

Osmačtyřicetiletá matka Lynn Egar byla obviněna z vraždy svých dvou dětí, pětileté Thelmy Dennany a dvouletého Mikeyho. Jak informoval web The Sun, matka měla zapálit auto, v němž se všichni nacházeli. Děti se zachránit nepodařilo, matka přežila.

Z neznámých důvodů zapálila osmačtyřicetiletá Lynn Egar auto, v němž se nacházela spolu se svými dvěma dětmi. Pětiletá Thelma a dvouletý Mikey seděli na zadním sedadle, když v tom z nepochopitelných příčin vůz zapálila.

Čin se stal podle webu The Sun dne 9. září v anglickém hrabství Westmeath na silnici, která spojovala vesnice Multyfarnham a Coole. Na zapálené auto narazil kolemjdoucí, který okamžitě zavolal záchranku. Čtyřnásobná matka a Mikey byli vytaženi z vozu, zatímco ostatky Thelmy byly nalezeny uvnitř auta. V nemocnici byl prohlášen za mrtvého také dvouletý Mikey. Matka byla transportována do dublinské nemocnice, kde zůstala přes týden a půl. Jako jediná přežila.

Žena byla obviněna ze dvou vražd

Detektivové zahájili vyšetřování události a ve středu 21. září byla zatčena. Žena byla následně obviněna ze dvou vražd. Pohřeb dvou nevinných lidí se uskutečnil 15. září a jejich nebohá těla byla uložena na hřbitově v Longfordu, jak napsal web Irish Central.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy