Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Největší kauzy za 10 let eXtra: Prezidentova dcera na swingers party, neposedný Kolečko nebo drsné obvinění Pavla Trávníčka

Kauzy eXtra.cz: Kateřina Zemanová na swingers party nebo obvinění Pavla Trávníčka
Zdroj: profimedia.cz/herminapress.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
kauzy

Redakce eXtra.cz slaví 10 let od svého založení, během kterých přinesla čtenářům řadu kauz, které otřásly nejen českým showbyznysem. Jako první jsme například informovali o milostném trojúhelníku scenáristy Petra Kolečka, účasti dcery prezidenta Miloše Zemana Kateřiny na swingers party či sebevraždě syna Ivana Vyskočila. Kromě toho jsme také přišli s výpověďmi obětí, které měl zneužít herec Pavel Trávníček. Podívejte se na kauzy, s nimiž jsme přišli jako první.

Nezbedné dovádění Kateřiny Zemanové

Dosluhující prezident Miloš Zeman se ve svém vládním období sám postaral o řadu skandálů. Jednou ale také vody médií rozbouřila jeho dcera Kateřina. Jak totiž informovala redakce eXtra.cz jako první, v roce 2013 se půvabná blondýnka zúčastnila vášnivých orgií, které byly navíc zachyceny na kameru. Lidé tak mohli vidět dceru prezidenta, jak si jako divák bezprostředně užívá pohled na kopulující muže a ženy. Ve vyjádření pro eXtra.cz pak přes mluvčí nepokrytě lhala, že na záběrech není ona. Další videa a fotky ji však usvědčily.

Krach vztahu Bagárové a Muradova

Jeden z nejoblíbenějších a nejsledovanějších párů českého showbyznysu tvořili zápasník Makhmud Muradov a zpěvačka Monika Bagárová. Na první pohled ideální vztah, ze kterého vzešla dcera Ruminka, měl však řadu trhlin. Zejména nepomáhalo časté odloučení Muradova, který cestoval do rodného Uzbekistánu i do zámoří za zápasy UFC. Rozpad vztahu tak byl nevyhnutelný a s informací, že se tak stalo, přišla právě redakce eXtra.cz. Následně se ještě jednou pokusili soužití dát dohromady, ale nevyšlo to. Bagárová tak nakonec našla štěstí v náruči podnikatele Leonarda Lekaje, o čemž jste se opět mohli dočíst nejdříve na eXtra.cz.

Skandální obvinění Pavla Trávníčka

Kauza Me Too, která již dlouhé roky cloumá Hollywoodem, se českému filmovému prostředí vyhýbala obloukem. Až do doby, než redakce eXtra.cz přišla s šokující výpovědí paní Věry, která uvedla, že ji měl Pavel Trávníček sexuálně zneužít, když jí bylo pouhých patnáct let. Mělo se tak stát v roce 2000 při natáčení pořadu Tele Tele. Redakci se následně ozvaly další ženy s podobnou zkušeností. Například jedna z obětí měla být od Trávníčka donucena k orálnímu styku v jeho šatně při natáčení pořadu DO-RE-MI. Ve všech případech se jednalo o mladé dívky, které se rozhodly promluvit až po letech, a to díky statečnosti Věry. 

Samotný Trávníček všechna obvinění od začátku popírá. "Obsah a veškerá tvrzení v článku považujeme za zcela nepravdivá, informace v něm uvedené považujeme za odporné lži, které zásadně zasahují do osobnostních práv mého klienta," napsal hercův právní zástupce Radek Suchý. Policie případ prošetřila, avšak nakonec ho odložila. Usnesení vyšetřovatelů přitom příběhy obětí potvrzuje. „Je nutné konstatovat, že skutky, tak jak je popsaly poškozené, se staly, avšak popsané jednání nenaplňuje znaky žádného trestného činu tehdy účinného trestního zákona, neboť na rozdíl od současné právní úpravy nespadalo ve výroku uvedené jednání pod definici soulože ani jiného obdobného pohlavního styku,“ odůvodnila policie své rozhodnutí, proč se Trávníček vyhne trestu.

Vztah Soukupa s Hanychovou

Agáta Hanychová je v českém showbyznysu známá tím, že střídala partnery jako ponožky. Když ale redakce eXtra.cz jako první informovala o tom, že známá influencerka randí s neúnavným moderátorem a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, leckdo si kvůli spojení dvou kontroverzních osobností klepal na čelo. Co však pro někoho vypadalo jako vtip, bylo skutečností - a pár je spolu dodnes. Dokonce Hanychová se Soukupem čeká miminko, o čemž jsme také psali jako první.

Podivná sebevražda Jakuba Vyskočila

Herce Ivana Vyskočila loni v květnu zdrtila šokující zpráva. Jeho syn Jakub náhle spáchal sebevraždu, když podle policie obrátil zbraň proti sobě. O tragédii psala redakce eXtra.cz jako první, a to včetně hercova vyjádření. Vyskočil totiž od začátku pochyboval, že šlo o sebevraždu. Naopak byl přesvědčen, že jeho syna někdo připravil o život, zřejmě kvůli jeho kontroverznímu podnikání v přepravní společnosti BusLine. Nakonec však policie potvrdila, že skutečně nezjistila cizí zavinění, a případ tak uzavřela s tím, že šlo o sebevraždu.

Záletník Vémola

Karlos Vémola je nepochybně skvělý MMA bojovník, kterého však často srážejí jeho vlastní skandály. Jedním z nich je i nevěra s pornoherečkou Rikou Fane, vlastním jménem Hanou Džurbanovou. I o tomto skandálu redakce eXtra.cz informovala jako první a přinášela exkluzivní rozhovory se zápasníkovou milenkou, která nám poskytla i jejich vzájemné konverzace. Vémola mezitím vše vytrvale popíral, stejně tak ho bránila jeho manželka Lela Ceterová, a to přesto, že jí měl zahýbat už i těsně před svatbou. Pro řadu videí a po mnohých verbálních přestřelkách Riky s Karlosem se kauza na dlouhé týdny stala v Česku tématem číslo jedna.

Nekonečné kolečko Petra Kolečka

O další nevěru, která se provalila na veřejnost, se postaral scenárista Petr Kolečko. Jeho filmová a seriálová tvorba je často plná neuvěřitelných příběhů a ten, který napsal trojúhelníkem s Denisou Nesvačilovou a Anetou Vignerovou, by vydal na celovečerní komedii. Nebo spíše tragédii. Jak redakce eXtra.cz informovala jako první, Kolečko podváděl svou partnerku Anetu, s níž má malého synka, se zrzavou herečkou. Po provalení skandálu to nejdříve vypadalo, že si scenárista vybral svou milenku, ale o pár dní později přišla zpráva, že se vrátil k Vignerové a bude sekat latinu. Jenže co čert nechtěl, nerozhodný Kolečko po pár dnech znovu prchl k Nesvačilové. Oba milenci a nyní již partneři si uřízli svými eskapádami na počátku z ostudy kabát a legraci z nich měl celý národ. Vignerové však zbyly oči pro pláč...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy