Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Útok na bezbrannou důchodkyni v Chebu. Zloděj ji srazil na chodník kopem do hlavy

Útočník v Chebu brutálně napadl ženu a pokusil se ji okrást.
Zdroj: Policie ČR
krimi

Karlovarští kriminalisté se zabývají otřesným útokem, ke kterému došlo v Chebu. 26letý útočník tam bezdůvodně napadl téměř sedmdesátiletou ženu. Muž seniorku nejprve srazil k zemi silným kopem do hlavy a následně se ji pokusil okrást. Loupež se mu však nevydařila – kriminalisté ho ihned po činu zadrželi a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvláště závažného zločinu loupeže. Informovali o tom na sociální síti X.

Incident se odehrál ve středu odpoledne v Chebu. Podle dostupných záběrů ze sociálních sítí šel 26letý pachatel po chodníku a náhle zaútočil na ženu s červenou taškou, která šla pomaleji. Útočník na ni brutálně zaútočil kopem do hlavy a následně se pokusil o loupež.


Policisté následně na síti X potvrdili, že se jim podařilo pachatele zadržet a zahájili proti němu trestní řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. 69letá žena skončila v péči lékařů.

Na sítích je k nalezení video incidentu. Z etických důvodů jej zveřejňovat nebudeme a pokud na něj narazíte vy, tak ho prosím nešiřte. Nedělejme zbytečnou ‚reklamu‘ bezcitným agresorům, kteří se neštítí útočit na seniorky,“ dodali kriminalisté.

Jak již dříve informoval Deník, v roce 2017 došlo v Chebu k podobně ohavnému zločinu, když jinou ženu pobodal 41letý pachatel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy