Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Nečekaný konec Dominika Simona na šampionátu. Jde o citlivou záležitost, říká Nedvěd

Dominik Simon musel rychle opustit národní mužstvo. Měl pro to velmi závažné důvody.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
ms v hokeji

Hokejový šampionát ve Finsku je v plném proudu. Český tým však náhle přišel o důležitou posilu. Hokejový útočník Dominik Simon z rodinných důvodů odjel už po dvou zápasech. „Protože jde o velmi citlivou osobní záležitost a respektujeme Dominikovo soukromí, prosíme o pochopení, že se k celé záležitosti nebudeme více vyjadřovat,“ uvedl k tomu podle serveru Hokej.cz generální manažer Petr Nedvěd.

Český národní tým se na hokejovém mistrovství světa ve Finsku musí obejít bez důležité opory. Po dvou zápasech z rodinných důvodů odjel útočník Dominik Simon.

„Dominika jsme dnes ráno odvezli na letiště," oznámil podle serveru Hokej.cz smutnou zprávu generální manažer Petr Nedvěd. Další informace však říci nechtěl.

„Protože jde o velmi citlivou osobní záležitost a respektujeme Dominikovo soukromí, prosíme o pochopení, že se k celé záležitosti nebudeme více vyjadřovat,“ dodal Nedvěd.

Před dvěma týdny se zasnoubil

Simon byl jedním ze sedmi českých reprezentantů ze zámořské NHL. Ve dvou utkáních, do kterých zasáhl, však nebodoval. Zajímavostí je, že Simon se před třemi týdny zasnoubil se svojí přítelkyní Adélou Rambouskovou.

Ztráta Simona však český tým nemusí tolik bolet, protože ho nahrazují tři nové posily z NHL. Obránce Michal Kempný, který zasáhl už do zápasu proti Rakousku, útočník David Pastrňák, který je připraven nastoupit k čtvrtečnímu duelu s Lotyšskem, a další forvard David Kämpf, který se zapojí do víkendového zápasu s Norskem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy