Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Náhlá smrt slavného kytaristy (†46). Odešla mladá legenda, truchlí fanoušci i známí umělci

Mark Sheehan zemřel po krátké nemoci. Bylo mu 46 let.
Zdroj: Profimedia
Úmrtí

Hudební svět zasáhla smutná zpráva. Ve věku 46 let zemřel po krátkém boji s nemocí Mark Sheehan, kytarista irské popové kapely The Script. O jeho úmrtí informovala populární skupina na svém oficiálním facebookovém profilu. "Milovaný manžel, otec, bratr, kolega z kapely a přítel Mark Sheehan dnes zemřel v nemocnici po krátké nemoci," uvedli. Své kondolence nyní vyjadřují desetitisíce zdrcených fanoušků i známých osobností. 

„Po krátké nemoci dnes v nemocnici zemřel náš milovaný manžel, otec, bratr, kolega z kapely a přítel Mark Sheehan. Rodina i kapela žádá fanoušky, aby v této smutné době respektovali jejich soukromí," informovala kapela The Script o úmrtí kytaristy Marka Sheehana v pátek na svém oficiálním facebookovém profilu. Kytarista irské popové kapely po sobě zanechal manželku a tři děti.

Tisíce zdrcených fanoušků

Pod příspěvkem se objevují tisíce komentářů zdrcených fanoušků, vyjadřující upřímnou soustrast pozůstalým. K veřejným kondolencím se ale přidala i řada dalších populárních umělců.

"Mark byl jedním z nejoriginálnějších lidí, které jsem měl možnost poznat. Budeš nám chybět," vzkázal Ryan Tedder, zpěvák americké kapely OneRepublic na Twitteru. "Dnes zemřela další mladá hudební legenda," napsal bývalý zpěvák Boyzone Mikey Graham.

The Script má velké plány

Kapela The Script letos plánovala velké věci. Například v létě má podpořit americkou zpěvačku Pink na jejích zastávkách ve Velké Británii a Evropě. Je otázkou, jak úmrtí parťáka tyto plány ovlivní.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy