Muž v Plzni postřelil třináctiletou dívku. Vystoupil z BMW, vypálil a pak ujel
Policie v Plzni pátrá po muži, který měl v pátek dopoledne postřelit teprve třináctiletou dívku. Podle informací webu Krimi Plzeň měl nezletilou zasáhnout do nohou a následně odjet černým vozem značky BMW X1.
Plzeňská policie pátrá v souvislosti s vyšetřováním oznámeného násilného trestného činu po možném podezřelém muži – Jiřím Hájkovi. Dotyčný je zřejmě ozbrojený, lidé by se proto neměli snažit ho zadržet, ale veškeré informace s ním spojené oznámit na tísňovou linku 158, varovala policie na sociální síti X.
Policie prohledává ubytovnu
Podle informací webu Krimi Plzeň měl muž postřelit dívku do nohou a následně odjet neznámo kam v černém voze značky BMW X1. „Více informací sdělíme, jakmile to bude možné,“ uvedla policie.
Prvotní informace přivedly policii do okolí ubytovacího zařízení Apartmány Plzeň-Zábělá. Momentálně na místě probíhá vyšetřování.
Dokonalá past ve Zrádcích. Mia se neštítí ničeho, obelstila dalšího obětního beránka
Související články

Smrt za smrt, zuří lidé. Devět let za dvě vraždy mladých prodavaček je výsměch, zlobí se veřejnost

Detaily mordu na Jablonecku. Vraždící senior měl zastřelenou dvojici znát. Sousedé promluvili

Tragická střelba na Jablonecku: Dva mrtví a jeden těžce zraněný

Muži surově kopali ležící ženu do hlavy. Jablonecká policie měla agresory propustit

 
  
 
 
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 