Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Mord na pražském Chodově: Muž byl nalezen bez známek života. Po podezřelém pátrá policie

Ilustrační foto.
Zdroj: profimedia
vražda

V jednom z panelových domů na pražském Chodově bylo nalezeno tělo pětapadesátiletého muže. Jeho smrt nyní vyšetřují kriminalisté z oddělení vražd. Policie ČR na svém Twitteru informovala, že vyhlásila pátrání po podezřelém Jiřím Alinčovi (26), který může být ozbrojený a nebezpečný. 

Mrtvý muž v paneláku

Tělo mrtvého muže, který dle šetření policistů zemřel ve čtvrtečních ranních hodinách, bylo nalezeno v jednom z panelových domů v ulici Brodského na pražském Chodově. "Od rána se pražští kriminalisté prvního oddělení zabývají násilným trestným činem," informovala mluvčí Violeta Siřišťová.

Dle informací TN.cz pětapadesátiletý muž podlehl bodným poraněním. Podezřelý z jeho vraždy se stále pohybuje na svobodě. Policie po něm vyhlásila pátrání, informovala o tom prostřednictvím svého Twitteru.

Vrah je stále na svobodě

Na místo, kde došlo k násilnému trestnému činu, byli přivoláni i záchranáři. Podle informací mluvčí záchranářů Jany Poštové našli muže na místě mrtvého s jasnými známkami smrti.

K jakému incidentu přesně došlo, je stále předmětem šetření kriminalistů. V souvislosti s případem je podezřelý Jiří Alinč, který se nyní pohybuje na svobodě, je pravděpodobně ozbrojený a mohl by být nebezpečný. "Jestli ho uvidíte, volejte 158 a buďte obezřetní," vyzývá Policie ČR na sociálních sítích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy