Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Moderátorka Divišová glosovala debatu na ČT: Dočkala se jen kritiky. Už jste se omluvila Hilšerovi? ptají se lidé

Bára Divišová svou roli podle diváků nezvládla.
Zdroj: Se svolením TV Nova
prezidentské volby

První televizní duel máme za sebou a nezůstal bez povšimnutí. Do komentování se pustila i moderátorka televize Nova Bára Divišová. Mělo jít o vtip na Twitteru, ale místo slova chvály sklidila spíš drsnou kritiku. Stejně dopadla i před několika dny, kdy měla extempore v předvolební debatě s Markem Hilšerem.

O tom, že se Andrej Babiš představí na debatě České televize v neděli večer, nevěděl nikdo. Sám Babiš totiž dlouhou dobu tvrdil, že se debaty účastnit nebude. Zaskočený byl i sám moderátor debaty Martin Řezníček, který své překvapení neskrýval. "Pane Babiši, o tom, že přijdete, vím několik desítek sekund (…), co vás přimělo rozhodnutí změnit?" Babišův postoj nakonec prý změnila účast na mši. "My jsme dneska byli na mši, kterou praktikoval kardinál Graubner a vlastně nás vyzval a říkal, že i Ježíš vyzývá lidi – začněte myslet jinak. A mluvil o pravdě, lásce a spravedlnosti, takže jsem začal myslet jinak, změnil jsem názor,"​ uvedl Babiš v debatě na České televizi.

Divišová a sociální sítě

Babišovo rozhodnutí zúčastnit se debaty okomentovala na svém Twitteru moderátorka Novy Bára Divišová. "Bych chtěla být moucha a vidět zákulisí ČT, když AB nakonec do debaty přišel...," narážela na to, jak to asi mohlo vypadat v zákulisí ČT, když se Babiš překvapivě objevil. Od té doby, co Divišová vedla trochu vyostřenou předvolební debatu na Nově, je to již několikátý tweet, který vzbudil poměrně divoké reakce, jako po incidentu s Hilšerem.

​"Víte, paní Divišová, oni jsou profesionálové. Byli na tu možnost připraveni a nejspíš zůstali naprosto v klidu," reagoval Tomáš Borák s narážkou na to, jak Divišová nezvládla zachovat dekorum, když odešel Marek Hilšer z debaty jí vedenou. "Teatrální příchod do studia?? Už jste se omluvila panu Hilšerovi????" napsal uživatel M. Josef a opět dal vzpomenout na ne příliš povedený výkon Divišové.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy