Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Mladá a krásná, řekla Nerudová: Pavel na její slova reagoval vtipně a ona mu nezůstala dlužna

Petr Pavel a Danuše Nerudová.
Zdroj: extra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
reakce

Kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová (43) zatím neměla možnost diskuze s Andrejem Babišem (68), za čímž stojí právě bývalý premiér. Důvod je dle Nerudové prostý, Babiš prý může mít strach z diskuze se ženou, která je nejen úspěšná, ale také krásná a mladá, což sdělila pro CNN Prima News. Slov Nerudové se chytl s vtipem další kandidát na prezidenta, generál Petr Pavel (61), na svém Twitteru. Další odezva Danuše na sebe nenechala dlouho čekat.

Kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová se zatím nedostala k diskuzi se svým konkurentem Andreje Babišem.

"Jde o jeho rozhodnutí. Možná má strach diskutovat se ženou," promluvila Nerudová, která si myslí, že když krásná žena kandiduje na Hrad, je to velký handicap. Na otázku, zda si myslí, že ji mají často lidé tendenci podceňovat, politička odpověděla: "Bohužel jde o automatickou českou reakci ve vztahu k úspěšným ženám. Když si vzpomenu na některé komentáře, které jsem směrem k sobě od června tohoto roku četla, pak ano – máte pravdu, tendence podceňovat mě evidentně existuje," řekla pro CNN Prima News.

Hlavní důvod je to, že je prý žena. "Jistě. Nikdy v historii prezidentských voleb dosud nebyla silná ženská kandidátka. Proto tomu ani teď nikdo nevěřil. Jsem žena, navíc mladá, k tomu i pohledná. To je největší handicap, který mám," dodala Danuše.

Petr Pavel se slov Nerudové chytl

Netrvalo dlouho, co slova Nerudové zaregistroval i další kandidát na prezidenta, generál Petr Pavel, který se ozval na Twitteru. Na sociální síti sdílel snímek se svou manželkou se slovy, která byla jasně mířená směrem k Danuši.

"Nejmladší už nejsme, ale sluší nám to taky, ne?" napsal s úsměvem.

Danuše Nerudová si příspěvku Petra Pavla všimla a rozhodla se, že jeho slovům s nadhledem odpoví. "Moc," uvedla stručně a jasně. A dala palec nahoru. Je velice osvěžující vidět kandidáty na Hrad, jak jsou takhle nad věcí... To Česko potřebovalo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy