Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Minulý rok zářila, letos propadla: Barbora Krejčíková skončila na Roland Garros po prvním kole!

Barbora Krejčíková na Rolland Garros neuspěla.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Tenis

Česká tenistka Barbora Krejčíková nedokázala na Roland Garros obhájit titul jako minulý rok a skončila hned v prvním kole. Smutek zažívala i sedmnáctiletá kvalifikantka Linda Nosková, která při premiéře prohrála s Britkou. Naproti tomu Petra Kvitová otočila duel s Maďarkou Annou Bondárovou a postoupila dále. Informace přinesl web iSport.

Hned v prvním kole vypadla jinak úspěšná česká tenistka Barbora Krejčíková, která minulý rok získala na turnaji Rolland Garros titul. Nepodařilo se jí zdolat Francouzku Diane Parry po setech 6:1, 2:6 a 3:6, jak informoval iSport.

Loni přitom vyhrála i čtyřhru společně s Kateřinou Siniakovou. Zdá se, že se na Krejčíkové podepsalo zranění lokte, kvůli čemuž nemohla tři měsíce trénovat. „Musela jsem se popasovat se spoustou věcí. S vlastní hrou, aby mě nezačala bolet ruka, se soupeřkou, s diváky. Bylo toho na mě v prvním zápase po návratu zkrátka moc,“ nechala se po zápase slyšet Krejčíková, jak informoval již zmíněný web.

Na letošním Rolland Garros nezazářila ani teprve sedmnáctiletá kvalifikantka Linda Nosková. Ta prohrála s Britkou Emmou Raducanuovou v setech 7:6, 5:7 a 1:6.

Kvitová zazářila

Naproti tomu překvapila Petra Kvitová, která si musela poradit s vlhkým povrchem na hřišti. Nebylo to moc příjemný, počasí nešlo na moji stranu. Ona má antuku ráda a bylo to vidět. Dobře se hýbala, když jsem nezahrála úhel, byla skoro všude. A její forhend byl docela nepříjemný. Opravdu to ze začátku nešlo na moji stranu, ani podáním jsem si nepomáhala. A pak se to zlomilo. A musím říct, že mi hrozně pomohli lidi. Atmosféra i na takovém malém kurtu byla neuvěřitelná, fakt moc dobrý,“ prozradila Kvitová, jak informoval Sport.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy