Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Miminko v drogovém doupěti: Policisté našli malou holčičku i s její matkou mezi odpadky

Policie našla v drogovém doupěti holčičku.
Zdroj: Městská policie Hradec Králové
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Záchrana dítěte

Policisté z Hradce Králové museli řešit nepříjemný incident. Do drogového doupěte je přivolal svědek, podle něhož se na místě mělo nacházet také malé dítě a jeho matka, jak informoval Blesk.

Naprosto otřesným incidentem se zabývali policisté z Hradce Králové. Svědek strážníkům zavolal s tím, že v tamním drogovém doupěti žije matka i s malým dítětem. Strážníci proto okamžitě vyjeli na místo, kde našli nejen matku s dítětem, ale i muže, který spal mezi odpadky, jak napsal Blesk.

„Strážníci v něm poznali místního bezdomovce. Na dotaz, zda se zde nachází dítě, zakřičel, ‚vylez‘ a znovu usnul,“ uvedli strážníci. Následně se za závěsem v doupěti objevila matka, která následně ukázala i malou holčičku v přenosné postýlce, která plakala.

Matka přiznala závislost

Z videa, které strážníci zveřejnili na Twitteru, je vidět, že všude byl neskutečný nepořádek. Odpadky byly všude a nechyběla ani špína. „Matka odmítla zkoušku na přítomnost návykové látky, ale sdělila, že je uživatelkou a má nařízenou ambulantní péči, kam však nedochází,“ doplnili ještě policisté. Matka přiznala, že bere drogy.

Holčička je momentálně v péči zdravotníků.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy