Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Milostná dramata Jiřího Paroubka: Zuzanu opustil kvůli Petře. Ta mu vzala roha s dcerou i se psy

+ Dalších 10 fotografií

Expremiér Jiří Paroubek žije v současné době se svou už třetí manželkou Gabrielou. "Moje partnerka mi byla velkou oporou, je to velmi spolehlivá žena," vysekl jí politik poklonu v pořadu eXtra host. Ne vždy však to v jeho osobním životě bylo harmonické, během rozhovoru zavzpomínal i na těžké období, kdy od něj odešla bývalá žena Petra. 

Jiří Paroubek prožil většinu života v politice. Dříve býval ministrem i předsedou vlády. Zároveň se mu nevyhnula "nemoc bývalých premiérů", když se mu rozpadla hned dvě manželství. To první s manželkou Zuzanou ukončil on sám kvůli půvabné Petře, ta po pár letech pro změnu opustila jeho.

Sám však nezůstal a celkem nedávno do toho potřetí praštil s mladší Gabrielou. "Moje partnerka mi byla velkou oporou, je to velmi spolehlivá žena," řekl Paroubek v pořadu eXtra host. "Jsem člověk, který má rád ženy. Byl jsem spokojený ve všech těch manželstvích. V tom posledním jsem stále spokojený. Je otázka, jak ony byly spokojené se mnou," pokračoval politik.

Jiří Paroubek: Petra už se uklidnila 

Podle svých slov udržuje se všemi svými ženami korektní vztahy. "S první manželkou se vídáme často, protože děláme spolu francouzštinu, ona mne učí francouzsky. Dneska je s omezenou pohyblivostí, protože jezdí na vozíčku. Musím říct, že se o ni starám. Považuju to za svoji povinnost, byli jsme spolu 28 let," uvedl Paroubek na adresu Zuzany.

"Pokud jde o Petru, tak ta se myslím uklidnila a už mne nevidí jako největší zlo svého života, což je důležité. Máme dceru, které se daří, a zejména studijní výsledky mě těší a doufám, že z ní něco bude," pokračoval někdejší premiér.

Doporučené video: Celý rozhovor s Jiřím Paroubkem:

Bez okolků však přiznal, že ho odchod druhé zabolel. "Mně to přišlo líto a zbytečné. Promarněná ohromná energie, kterou jsme věnovali do některých věcí, ale když se tak rozhodla, tak se nedá nic dělat. Já jsem si našel jiný vztah poměrně rychle a ten vztah je kvalitní a jsem rád," řekl Paroubek a posléze popsal, jak probíhal Petřin odchod ze společného domova.

Sbalila si věci a druhý den vzala roha

Ten nastal, když byl Paroubek zrovna na divadelním představení. "Byl jsem tam (v divadle, pozn. red.) s kamarádem. Petra neměla chuť tam jít, tak jsem to nezkoumal. Petra si balila zrovna věci a druhý den vzala roha i s dcerou a se psy," vyprávěl Paroubek. Bývalá žena následně s Paroubkem komunikovala jen zprostředkovaně. "Oni mě ještě ten večer zavolali její advokáti, takže pak už se mnou nekomunikovala, pouze přes advokáty," dodal.


"Po těch 28 letech existuje nějaká únava a pak přijdete do vztahu, který byl svým způsobem pro mě výjimečný a těch deset let to vydrželo. Nejsem člověk, který lituje nějakých věcí, které třeba mohl udělat jinak," zamyslel se bývalý šéf vlády nad tím, co by dnes udělal jinak. "Kdybych nebyl alespoň částečně romantik, tak bych některé věci nedělal, třeba bych nešel do té politiky," řekl zároveň.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy