Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Miliardář z obytňáku: Ženy se o Babiše přetahovaly na brněnské tancovačce jako o život

Andrej Babiš tancoval v Brně: Není to kampaň, říká
Zdroj: Instagram Andreje Babiše
+ Dalších 8 fotografií
Kampaň

Andrej Babiš na své cestě v obytném voze po Česku zažívá jednu kratochvíli za druhou. V uplynulých dnech zveřejnil na Instagramu, jak si užíval přepychu v luxusním hotelu, teď zase pro změnu sestoupil z božského piedestalu a zúčastnil se nefalšované brněnské zábavy! Do parády si vzal na parketu nejen místní důchodkyně, ale i pohlednou blondýnku, se kterou protancoval střevíce. I tak vypadá Babišova kampaň, která podle expremiéra není kampaní. 

Expremiér Andrej Babiš před několika dny začal brázdit české silnice v obytném voze popsaném slogany, jako třeba "Za Babiše bylo líp". Ačkoliv se to může jevit jako kampaň, ať už před prezidentskými, či komunálními volbami, podle sdělení šéfa hnutí ANO pro iDnes se o kampaň nejedná. Zkrátka chtěl se vydat "na cesty s lidmi".

A tak Babiš po D1 doputoval z Průhonic až do Brna, na jehož okraji se ubytoval v luxusním hotelu, aby nemusel spát ve svém obytném voze. Jak je vidno z jeho Instagramu, dopřál si pořádnou lázeň v obří vaně a zaplaval si i v hotelovém bazénu, aby načerpal síly na druhý den.

O Babiše byl zájem

To se totiž expremiér vydal kousek od hotelu do místního baru na břehu Brněnské přehrady a zavítal na místní tancovačku. Za zvuků dunivé odrhovačky rovnou skočil na parket, chopil se místní důchodkyně a pořádně zdivoka se s ní pohupoval.

Byť bylo z videa umístěného na Facebooku znát, že Babišovy kroky už nejsou tak jisté jako dřív, zejména úchop pokulhával, ženy o něj svedly div ne boj. Jedna pohledná blondýnka v rudých šatech totiž do expremiéra při vášnivých otočkách vrazila, přičemž neváhala a chopila se Babiše, který už byl pomalu na úprku z parketu.

Kam expremiér na svých cestách zavítá dál, to je ve hvězdách. Stejně tak jako to, zda ve svém obytňáku bude i spát, či nikoli. Protože zatím to vypadá jen jako kampaň, i když to kampaň podle Babiše v žádném případě není.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy