Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Matka z Missouri si spletla troubu s kolébkou. Svou dceru upekla zaživa

Ilustrační obrázek.
Zdroj: profimedia
tragédie

Tragický příběh z USA šokoval veřejnost. Šestadvacetiletá matka z Missouri omylem upekla maličkou dcerku v troubě. Podle kamarádky se žena od dětství potýkala s duševními chorobami. Mariah Thomas nyní čeká ve vazbě na to, jak policie její čin vyhodnotí. O události informoval web Daily Mail.

Šestadvacetiletá Mariah Thomas byla v USA obviněna z usmrcení své teprve měsíční dcery. Tu měla vložit do trouby, kterou si údajně spletla s postýlkou. Policisté byli přivoláni do domu v Kansas City po oznámení, že dítě nedýchá, informoval web Daily Mail. Když muži zákona dorazili, našli nemluvně popálené. Den před tragédií slavila Mariah narozeniny.

Měsíční Za'Riah byla podle matčiny kamarádky "velmi temperamentní dítě, které se neustále usmívalo".


Matka vysadila léky

Dědeček nebohého miminka policii řekl, že mu dcera zavolala s tím, že „s dítětem není něco v pořádku". Po návratu domů začal okamžitě cítit kouř a našel Za'Riah mrtvou.

Policie našla podle spisu Za'Riah v autosedačce se „zjevnými popáleninami na různých částech těla“. Novorozenec měl na sobě zčernalé oblečení, které se roztavilo a přilepilo na plenku. V bytě se našla i ohořelá dětská deka, která byla vzata jako důkaz.

Žena byla okamžitě převezena na policejní služebnu, ale rozhodla se nevypovídat. Zároveň ale souhlasila s tím, aby jí detektivové provedli odběr krve a získali přístup k datům z jejího telefonu.


Zadržená matka na sociálních sítích o své dceři hovořila jako o své princezně. V jednom příspěvku na Facebooku uvedla, že touží být pro svou dceru tou nejlepší matkou. "Mariah se od dětství potýkala s duševními chorobami," řekla serveru Daily beast její kamarádka s tím, že jí měla říci, že během těhotenství přestala brát léky na své onemocnění. "Vím, že to neudělala schválně," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy