Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Masakr v Karlových Varech: Matka pobodala své tři malé děti, tříleté zemřelo

Ilustrační foto.
Zdroj: Profimedia

Žena v Karlových Varech dnes odpoledne pobodala tři malé děti. Jedno z nich na následky zranění zemřelo, další dvě skončily zraněné v nemocnici. Na případ upozornil server Deník.cz. Krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva ČTK řekl, že kriminalisté podezřelou ženu zadrželi.

"Dnes kolem 16:00 došlo v Karlových Varech k násilnému trestnému činu, při kterém utrpěla jedna nezletilá osoba zranění neslučitelná se životem. Další dvě nezletilé osoby byly převezeny do nemocnice," uvedl Kopřiva.

Kriminalisté nyní případ vyšetřují. "S ohledem na samotný počátek prověřování a probíhající úkony trestního řízení není možné poskytnout k případu žádné bližší informace," doplnil mluvčí. Útok podle informací Deníku.cz nepřežilá tříletá dívka. Další pětileté dítě a šestitýdenní kojenec leží v nemocnici. Zřejmě se jednalo o sourozence.

Podle mluvčí nemocnice v Karlových Varech Markéty Singerové nemocnice přijala dvě zraněné děti ve věku šesti týdnů a pěti let. Mladší z nich bylo hospitalizováno na standardním dětském oddělení, starší převezli záchranáři letecky do nemocnice Motol v Praze. "S ohledem na policejní vyšetřování nebudeme sdělovat další informace," řekla ČTK Singerová.

Vraždu tříletého dítěte vyšetřují policisté v Karlových Varech. Podle prvních informací matka napadla své tři děti nožem, uvádí CNN Prima News.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy