Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Manžel Any Walshe obviněn z jejího zabití: Před jejím zmizením si googlil, jak se zbavit mrtvého těla

Brian Walsh je obviněn z vraždy manželky.
Zdroj: Profimedia
Zmizení

Brian Walsh byl velkou porotou v americkém státě Massachusetts obviněn za údajnou vraždu devětatřicetileté manželky Any Walshe, s níž měl tři děti. Anu měl podle informací Fox News ubít k smrti a následně její tělo rozřezat a zlikvidovat. Kromě toho si měl pár dní před jejím zmizením vyhledávat na Googlu věci typu jak se zbavit těla nebo jestli může být obviněn z vraždy, když se nenajde tělo.

Na začátku ledna byla srbsko-americká manažerka realitní agentury Ana Walshe nahlášena jako pohřešovaná. Nejdříve její zmizení nahlásil zaměstnavatel a následně i manžel Brian Walshe, s nímž měla tři syny (2, 4 a 6 let).

Ana byla podle webu Fox News naposledy viděna 1. ledna kolem čtvrté hodiny ranní na silvestrovské zábavě s manželem Brianem a jeho přítelem. Po jejím zmizení Brian na policii uvedl, že Ana odletěla do Washingtonu D.C. kvůli pracovním povinnostem.

Manželství procházelo krizí

V roce 2021 se Brian u federálního soudu přiznal ke třem obviněním z podvodu, souvisejícího s prodejem padělků děl Andyho Warhola, jak informoval New York Post. V době Anina zmizení byl v domácím vězení a čekal na rozsudek.

Manželství Any a Briana mělo v poslední době procházet krizí a manželé podle Daily Mailu žili odděleně. Na policii nahlásil její zmizení až 4. ledna, a to navíc až poté, když se po ní začali shánět zaměstnanci. Policie zjistila, že si Ana skutečně rezervovala let, aby se dostala do práce ve Washingtonu, jenže její kreditní ani debetní karty nebyly od 1. ledna používány.

Ostatky ženy se nenašly

Velká porota nyní Briana obvinila z údajné vraždy prvního stupně, za což mu hrozí doživotí. Podle žalobců si na vyhledávači Google před zmizením své ženy vyhledával hesla jako „10 způsobů, jak se zbavit mrtvého těla, pokud to opravdu potřebujete“, nebo „můžete být obviněni z vraždy bez těla“ a „v jakém státě je nejlepší se rozvést“.

Podle informací ji měl zabít, rozřezat a následně se zbavit ostatků. Dva dny před nahlášením jejího zmizení si nakoupil čistící prostředky, kbelíky, plachtu, rukavice i masku. Ve sklepě domu navíc policie našla krev i zlomený nůž. Ostatky ženy ale dosud nebyly nalezeny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy