Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Malé štábní pirátství: Bartoš se synem, Ferjenčík nacpal dvě děti do jednoho kočárku

Pirátstvo míří do štábu své strany.
Zdroj: Jiří Charvát/eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Děti na Ukrajině

Do volebních štábů politických stran dorážejí politici i se svými rodinami. U Pirátů navíc nechyběly ani jejich děti. Šéf Pirátů Ivan Bartoš přijel se ženou Lydií a jejich synem Bertíkem, zatímco Mikuláš Ferjenčík pouze s dětmi. Zato se mu povedlo nacpat je obě do jednoho kočárku. Redakce eXtra.cz je na místě.  

Hlasy voličů se stále sčítají a na výsledky komunálních voleb ještě budeme muset nějakou dobu počkat. I přesto už se však do volebních štábů jednotlivých stran sjíždějí politici.

Kolem třetí dorazil k Pirátům primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib a kolem páté už se do štábu dostavil i šéf Pirátů Ivan Bartoš. Toho však redaktoři eXtra.cz zachytili ještě venku, jak jde do budovy v doprovodu své ženy Lydie Franky Bartošové a syna Bertrama. Bartoš měl v ruce oblíbené dětské odrážedlo, zatímco jeho žena tlačila kočárek. Oba rozdávali úsměvy na všechny strany.

Ferjenčík vyřešil problém s místem po svém

Společně s Bartošovými však dorazil také politik a bývalý poslanec české Poslanecké sněmovny Mikuláš Ferjenčík.

Ten s sebou neměl partnerku, ale zato vzal své dvě děti. Velmi fikaně se mu je navíc podařilo nacpat do jednoho kočárku. Jedno dítě si hovělo klasicky v prvním patře, zatímco to druhé leželo pod ním v kapsičce.

Redakce eXtra.cz je stále na místě a mapuje aktuální dění!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy