Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Letecké neštěstí u Trenčína: Zahynuli čtyři lidé, zřícený stroj měl českou registraci

Trosky zříceného letadla na Slovensku.
Zdroj: Hasičský sbor SR
nehoda

Na západě Slovenska se zřítilo malé letadlo. Nehodu nepřežili čtyři lidé, kteří byli na palubě. Podle slovenské televize JOJ byl letoun registrován v České republice.

Na západním Slovensku dnes havarovalo malé motorové letadlo, nehodu nepřežili čtyři lidé. Televize JOJ na svém zpravodajském portálu uvedla, že stroj typu DA 42 byl registrován v České republice.

Na místo letěl i vrtulník

Fotografii zříceného stroje na svém Facebooku sdíleli i hasiči. "Hasiči z Trenčína momentálně zasahují v katastru obce Trenčianské Stankovce, okres Trenčín, kde došlo k pádu malého motorového letadla. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že v letadle se nacházejí čtyři osoby bez známek života. Hasiči zabezpečují místo události proti úniku nebezpečných látek a požáru," uvedli.

"Operační středisko záchranné zdravotní služby na místo vyslalo kromě pozemních ambulancí i vrtulník záchranné zdravotní služby. Na místě byly zatím zjištěny čtyři mrtvé osoby a několik zraněných. Jelikož ještě probíhá likvidace událostí s hromadným postižením osob, konečný výstup bude k dispozici až po 18. hodině," vyjádřil se pro JOJ lékař Operačního střediska záchranné zdravotní služby Martin Balko.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy