Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Komentář k souboji koček: Generál Pavel vtipně tasil Micku, Babiš šel honem shánět kocoura

Babiš se fotí s kočkama, stejně tak i generál Pavel.
Zdroj: Se souhlasem A. Babiš, se souhlasem P. Pavel, koláž eXta.cz
+ Další 3 fotografie
prezidentská volba

V boji o Hrad jde do tuhého a kandidáti na prezidenta se snaží o sto šest udržet tah na bránu. Jenže jak se říká, když dva dělají totéž, není to totéž. Generál Petr Pavel se s nadhledem vyfotil se svou kočkou, když to spatřil Andrej Babiš, nelenil a honem šel shánět  kocoura k pózování. Podobnost snímků, se kterými se pochlubili na sociálních sítích, je ale určitě naprostá náhoda.

Generál Petr Pavel, který je jedním z favoritů nadcházejících prezidentských voleb, na svém Twitteru 27. prosince sdílel fotku se svou kočkou, k níž připsal: "Kampaň jde do tuhého, čas vytáhnout nejtěžší kalibr… Micku!" A doplnil to smajlíkem, aby bylo všem jasné, že některé věci je třeba brát tak trochu s humorem a nadhledem.

Pavel s kočkou, Babiš s kočkou

To bylo ale zjevně impulsem, aby se tým Andreje Babiše plácl do čela a jal se shánět taky nějakého toho kocoura. Mise se zdařila, o dva dny později už se Babiš zubil z něčího obýváku s půjčeným, poněkud nakrknutě a dotčeně se tvářícím kocourem v ruce. "Přišel jsem k dobré známé na návštěvu a taky jsem byl zvědavý na jejího kocoura Maxe, podle rodokmenu je to Don Juan, je mu 8 měsíců," připsal k příspěvku na svém Facebooku Babiš a doplnil to srdíčkem.

"Říká se, že zvířata umí poznat dobrého člověka. Dle výrazu toho kocourka to tak opravdu bude," zněl nejlajkovanější komentář pod ním.

Ale samozřejmě celá záležitost je určitě čistě náhodná a Babiš se ani trochu neopičí. Petr Pavel mezitím směrem k expremiérovi vznesl zvídavý dotaz: "Tak co, pane předsedo, bude i flanelka?" A sdílel na svém profilu inkriminovanou fotku Babiše s kočkou. My s napětím čekáme, zda s nějakou kočkou přispěchá i Danuše Nerudová. A taky jak to dopadne s tou flanelkou...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy