Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Když se načančám: Tohle jsou nejvíc zesměšňované fotky Aleny Schillerové

Alena Schillerová: Tohle jsou nejvíc zesměšňované fotky bývalé ministryně
Zdroj: Instagram A. Schillerové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Bývalá ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) byla a je známá jedinečným módním vkusem a zálibou ve zveřejňování svých vlastních fotografií na sociálních sítích. Redakce eXtra.cz připravila výběr fotografií z Instagramu, za které byla nejvíce zesměšňovaná. Poslední úlovek přidala poslankyně Schillerová v krásném podlužáckém kroji.

Český internet se už několik let baví snímky bývalé ministryně financí Aleny Schillerové. Ta svůj Instagram pravidelně zásobuje leckdy úsměvnými snímky. Za redakci jsme vytvořili koláž jejích top fotek, které za éru jejího účtu na sociálních sítích vznikly.

Vlna kritiky

"Instagramová milionová královna," okomentoval její jeden z posledních snímků v kroji uživatel lukascvrk. "Ach bože, to snad ne. To je tak hrozný, že se stydím za ni. Zná někdo ten pocit stydět se za druhé? To je běs," dodává tomvinyl.

Někteří vidí v nových fotkách zištný důvod. "Jak se nám ty tradice hodí před volbami!" napsal verbst. "Kde jinde se ještě zviditelnit," komentuje další. Aby to však nevyznělo jednostranně, poslankyně má i svou základnu fanoušků, kteří jí drží palce a každou novou fotku chválí a označují srdíčky.

Problémy s fotkama

Bývalá ministryně financí Alena Schillerová čelila na začátku roku kauze s možným zneužíváním státních peněz. Web Seznam Zprávy přišel na to, že kameraman a fotograf Schillerové měli stát téměř dva miliony korun, a to vše ze státní kasy. Každý měsíc tak brali bezmála sedmdesát tisíc korun. „Šlo o fotografa a kameramana ministerstva financí, profesionály, kteří pracovali na tiskovém odboru a spolu i s dalšími kolegy utvářeli mediální obraz celého ministerstva,“ hájila se tehdy Schillerová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy