Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kazma otevřel trezor s 22 miliony: Peníze Martínkovi hned nedá. Místo charity další hlasování

+ Další 4 fotografie

Kamil Bartošek, známý pod přezdívkou Kazma, ukončil soutěž o milion dolarů. Přestože šance trvala více než měsíc, nikdo nebyl schopen vyluštit danou šifru. K trezoru s výherní kartou bez potřeby zadání kódu také nikdo nedorazil. Redakce eXtra.cz se na místě Kazmy zeptala, co bude s penězi dělat. Hodně lidí by na jeho místě rádo věnovalo výhru na léčbu malého Martínka, na kterého se nyní skládá celé Česko.

U proskleného trezoru na pražském Výstavišti končí měsíční soutěž, kterou po slavnostním uvedení svého filmu ONEMANSHOW: The Movie vyhlásil Kamil Bartošek známý jako Kazma.

Jeho tým po 18. hodině konstatoval, že čtečkou u trezoru prošlo přes 200 tisíc karet. Kód pak údajně zkusilo zadat něco přes 90 tisíc lidí. Jen během posledních 14 hodin, kdy šlo čísla karet ověřovat online, to své zadalo přes 250 tisíc lidí. Výhru si však přesto nikdo neodnesl.

Martínek shání 100 milionů

Kazma proto u Výstaviště otevřel zapečetěnou obálku, v níž se skrýval notářsky ověřený postup řešení celé šifry. Nakonec zadal desetimístný kód do trezoru a ten se při otevření rozblikal zeleně. Bartošek avizoval, že řešení ukáže na svém Instagramu.

Po skončení soutěže Kazma navrhl, aby mu lidé poradili, co má udělat s penězi, které nikdo nevyhrál. Většina se přiklání k názoru, že by měl darovat částku 22 milionů korun na charitativní účely. Mnozí z nich navrhují, aby byly tyto prostředky věnovány na léčbu malého Martínka, pro něhož je nutné vybrat sto milionů korun. V tuto chvíli se celá republika skládá na sbírku pro jeho léčbu. K poslední aktualizaci činila vybraná částka ve sbírce přes 72 milionů korun. Pokud by Bartošek přispěl svými dvaceti miliony, významně by sbírku přiblížil k cílové částce. "Chci ty peníze dát lidem, nechci si je nechat, ale ještě nevím, komu je dám," řekl na místě redakci eXtra.cz.

Související články

Další články