Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kandidát na prezidenta Karel Diviš jako boxer: Tady je všechno špatně, smějí se mu lidé

+ Další fotografie

Prezidentský kandidát Karel Diviš přidal ve čtvrtek na svůj Twitter video, jak boxuje. Na sobě měl přitom oblek a jeho údery působily minimálně zvláštním dojmem. Pozornosti lidí to neuniklo a internetem se začaly šířit vtípky na Divišovu adresu. 

Boxer Diviš

Bývalý sportovní moderátor, aktuálně podnikatel v oblasti IT Karel Diviš je jedním z kandidátů na prezidenta. Na svůj Twitter přidal video, kde demonstoval své boxerské "umění". Zůstal přitom oblečený v obleku a polobotkách.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. "Tady je všechno špatně, nemohl Vám tým alespoň poradit, ať si sundáte sako, a někdo z gymu, jak má vypadat úder," napsal do komentářů pod příspěvek Martin Tichý. I ostatní lidé nebyli příliš přesvědčeni o Divišových boxerských schopnostech. "Postoj jak z taekwonda, naprostá neschopnost vytočit nohy a hnout trupem... Děti po první hodině dělají lepší punch," rýpl si do Diviše uživatel Pavel M.

V obleku fakt ne

"Jj. Proč si nezaboxovat v obleku, v polobotkách a bez chrániče chrupu. Práce nohou ale přeci jen slabší. Údery dobré. Vypadá to, že nejdou pod pás. V neděli to vypadalo jinak," dal vzpomenout na divoké nedělní výstupy Diviše v Superdebatě ČT Jakub Maloy. "Tak zrovna chránič chrupu fakt na pytli nepotřebuje. Spíš by teda na pytel neměl ani sáhnout, když nezná ani základy techniky. Údery jsou strašné - tělo nevytáčí, loket lítá od těla, pěst padá dolů, není v tom žádná síla," reagoval Ondrej Hanslik a upozornil na bídnou techniku.

"Pane Diviš, jste sympaťák, ale toto jste dělat neměl, každý, kdo boxuje, teď ví, že jste boxerky nikdy před tím neměl na rukou," shrnul jednoduše Roman Fareq.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy