Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Josef Fritzl, který roky věznil a zneužíval vlastní dceru, si v base užívá: Fanynky po něm šílí

Josef Fritzl
Zdroj: profimedia.com
+ Další 2 fotografie
vězení

Zdá se, že doživotní pobyt za mřížemi není pro perverzního Josefa Fritzla tak hrozným trestem. Násilník, který ze své dcery udělal otrokyni, již pohlavně zneužíval, si nyní libuje v zamilovaných dopisech od fanynek. Ani o kamarády ve vězení nemá nouzi, tvrdí portál The Sun. 

Je to už pár let, co byl Josef Frtizl odsouzen na doživotí za činy spáchané na své dceři Elizabeth, kterou dlouhé roky držel zavřenou ve sklepě a sexuálně ji zneužíval. Pobyt za mřížemi pro něj ale paradoxně není takovým peklem, jak by leckdo předpokládal. Podle vězňových vlastních slov mu doživotní dovolenou zpříjemňují zamilovaná psaníčka od fanynek. "V realitě jsem dobrý člověk," tvrdí o sobě Fritzl ve své nové knize, kterou cituje portál The Sun. A to i přesto, že brutálně mučil vlastní dceru.

Kdo by čekal, že mu spoluvězni dají jeho bestiální chování takzvaně "sežrat", byl by na omylu. O kamarády ve vězení nemá rakouský násilník nouzi. Údajně se spřátelil s vrahem prostitutky, kterého popisuje jako "vstřícného a milého chlapa", protože pro něj pravidelně vaří. "Ale nemůžu moc jíst, protože nechci ztloustnout," říká násilník.

Odsouzení incestní zrůdy

Případ Fritzla šokoval prakticky celý svět. Podle BBC držel svou vlastní dceru Elizabeth dlouhých 24 let ve sklepení a zplodil s ní celkem 7 dětí. I když byl Fritzl v průběhu věznění své dcery a jejich společných dětí několikrát spatřen, jak kupuje dětské oblečení a dámské hygienické vložky, nikdo ho z ničeho nepodezříval.

Kauza vyšla najevo až v roce 2008 poté, co svou dceru a zároveň vnučku převezl do nemocnice, kde o ní neexistovaly žádné lékařské záznamy. To bylo personálu divné, a tak přivolal policii, která Fritzla následně obvinila hned z několika bodů. Paradoxem je, že Fritzl se považoval za nevinného až do mrazivé výpovědi své dcery Elizabeth. V roce 2008 byl za své činy odsouzen na doživotí bez možnosti propuštění.
Fritzl ale o sobě dává vědět i z vězení. Ve svých nových memoárech s názvem "Propasti Josefa Fritzla" se rozpovídal o svých nemanželských dětech, které zplodil na služebních cestách v zahraničí. Jeho údajný syn z Afriky je podle slov trestance úspěšným právníkem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy