Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Influencer (†34) zemřel v přímém přenosu: Přijal výzvu, během které se upil k smrti

Ilustrační obrázek.
Zdroj: Pixabay
tragédie

Hvězda sociálních sítí Wang Moufeng, známý pod přezdívkou Sanqiange nebo Brother 3000, zemřel v přímém přenosu. Incident se stal kolem jedné hodiny ranní, když před diváky vypil sedm lahví tvrdého alkoholu. Informace přinesl zahraniční web Mirror.

Čínský influencer Wang Moufeng zemřel v pouhých čtyřiatřiceti letech. Před diváky na sociálních sítích, kde vystupoval pod přezdívkou Sanqiange a Brother Three Thousands, vypil nejméně čtyři a pravděpodobně až sedm lahví silného čínského alkoholického nápoje Baijiu, jak informoval web Mirror. Tento nápoj má obsah alkoholu mezi 30 až 60 procenty.

Živé vysílání streamoval před tisíci sledujícími dne 16. května. Jeho rodina našla mrtvé tělo o dvanáct hodin později. Příčinou jeho smrti tedy byla zřejmě otrava alkoholem.

Trest bylo pití alkoholu

Podle dostupných informací webu Today Online soutěžil s jinými influencery ve výzvě, kde měli získávat dárky a odměny od sledujících. Pokud je někdo poražený, čeká ho trest. A podle všeho bylo trestem právě pití silného alkoholu Baijiu.

Přítel mrtvého infuencera Zhao médiím následně řekl: „Nevím, kolik toho vypil, než jsem se na živé vysílání připojil. Ale v poslední části jsem viděl, jak dopil tři lahve, než načal čtvrtou,“ uvedl a Wanga popsal jako slušného a přímočarého člověka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy