Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hrůzný nález: Rodina koupila v aukci kufry, byly v nich mrtvé děti (†5 a †10)

Kufry s mrtvolami dětí.
Zdroj: YouTube nzherald.co.uk
šílený nález

Děsivý nález čekal na novozélandskou rodinu, která v internetové aukci koupila zboží z opuštěných skladovacích jednotek. Mezi zakoupenými předměty byly i dva kufry, ve kterých byla ukrytá těla dětí ve věku pět a deset let, informovala dnes místní policie, kterou citovala agentura AP.

Děti byly podle prvních zjištění mrtvé už několik let. Kufry ve skladu ležely nejméně tři nebo čtyři roky, řekl novinářům detektivní inspektor Tofilau Faamanuia Vaaelua. Vyšetřování je podle něj zatím v počáteční fázi, ale bude důkladné. "Musíme zjistit kde, kdy a jak," dodal.

Rodina byla velmi rozrušená

Rodina, která kufry společně s dalšími předměty vyklizenými ze skladovacích jednotek koupila, nemá se zločinem nic společného, uvedl Vaaelua. Dodal, že nález v kufru je pochopitelně velmi rozrušil.

"Vyšetřovací tým pracuje ze všech sil, aby přivedl před soud osobu nebo osoby, které jsou za smrt těchto dětí zodpovědné. Bez ohledu na to, kolik let sloužíte, vyšetřovat děsivé případy, jako je tenhle, není nikdy snadný úkol," dodal Vaaelua. "Sám jsem otec malých dětí. Ale je to naše práce a musíme ji zvládnout," řekl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy