Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

V domě za Prahou byla nalezena čtyři mrtvá těla. Mezi oběťmi jsou dvě děti

V rodinném domě v okrese Praha-východ byli nalezeni čtyři mrtví lidé.
Zdroj: foto eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
tragédie

V rodinném domě v okrese Praha-východ byli nalezeni čtyři mrtví lidé. Policisté zjišťují, zda zemřeli násilnou smrtí. Na místě jsou vyšetřovatelé a znalci, řekla ČTK dnes odpoledne policejní mluvčí Barbora Schneeweissová. Podle policie měl pachatel zabít jednu dospělou osobu a dvě děti. Následně měl spáchat sebevraždu, uvedla policie na Twitteru.

"Středočeští kriminalisté šetří tragickou událost v jednom z rodinných domů v Měšicích. Zde byla nalezena 4 mrtvá těla, 2 dospělé osoby a 2 děti. Jedná se zřejmě o rodinnou tragédii, kterou kriminalisté šetří jako trojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu" uvádí policie na Twitteru. Kdo mrtvé našel, není z dosavadních informací jasné.

Nejspíš šlo o rodinu

Podle serveru tn.cz se událost stala v obci Měšice, policie to ale nepotvrdila. Schneeweissová pouze uvedla, že jde o obec v okrese Praha-východ. "Zjišťujeme, jak k úmrtí došlo," dodala mluvčí. Více informací zatím neměla k dispozici.

"Podle prvotních informací by se mělo jednat o rodinné příslušníky. Informaci však zatím nemůžeme potvrdit, okolnosti a příčiny nyní vyšetřujeme," sdělila Schneeweissová tn.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy